APC MGE Galaxy 3500 40kVA 400V, Start-Up 5X8...
APC MGE Galaxy 3500 40kVA 400V, Start-Up 5X8, 40 kVA, 32000 W, 40/70 Hz, 54 A, 55 dB, Czarny
SKU: 0000107874
EAN: 6430028227938
Kod producenta: BF01A0306A01100000
Eaton 93PS-10+10(40)-30-0-SB-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 20 kVA |
| Moc rzeczywista | 20000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 415 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 415 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Wydajność | 96% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Zdolność przeciążeniowa (10 minut) | 110% |
| Zdolność przeciążeniowa (1 minuta) | 125% |
| Poziom THD prądu wejściowego | 4% |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD) (obciążenie liniowe) | 1% |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD) (obciążenie nieliniowe) | 5% |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Przetwornik częstotliwości wejściowej | Tak |
| Port USB | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 384 V |
| Liczba baterii | 32 |
| Żywotność baterii (max) | 10 lat(a) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Bezpieczeństwo | IEC 62040-1 |
| Certyfikaty | IEC 62040-2, IEC 62040-3 |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość produktu | 1750 mm |
Opis
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
Eaton 93PS-10+10(40)-30-0-SB-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC MGE Galaxy 3500 40kVA 400V, Start-Up 5X8, 40 kVA, 32000 W, 40/70 Hz, 54 A, 55 dB, Czarny
APC MGE Galaxy 3500 15kVA 400V 3:1 with 2 Battery Modules, 15 kVA, 12000 W, 40/70 Hz, 20 A, 51,3 dB, Ołowiany (VRLA)
Eaton Relay Card-MS, Seryjny, Wielobarwny, 0 - 40 °C, 5 - 95%, 66 mm, 132 mm
APC PM5-GR, 918 J, 5 x gniazdo sieciowe, Typu F, 230 V, 50 Hz, 2300 W
APC APCRBCV202, 72 V, Czarny, 9 Ah, 15 kg, 150,9 mm, 64,8 mm
Eaton 5PX 1500VA, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1350 W, Czysty sinus, 150 V, 294 V
APC Service Pack 3 Year Extended Warranty, 3 lat(a), 24x7
Vertiv Liebert PSA 1000VA, Technologia line-interactive, 1 kVA, 600 W, Stopniowo, 160 V, 287 V
Eaton 93PM G2 UPS, Podwójnej konwersji (online), 100 kVA, 100000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton Ellipse PRO 1200 DIN, Technologia line-interactive, 1,2 kVA, 750 W, 150 V, 285 V, 50/60 Hz