-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC Easy 3S Podwójnej konwersji (online) 30 kVA 30000 W
SKU: 0000104322
EAN: 0731304340812
Kod producenta: E3SUPS30KHB
APC Easy 3S, Podwójnej konwersji (online), 30 kVA, 30000 W, 304 V, 477 V, 45/65 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 30 kVA |
| Moc rzeczywista | 30000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 304 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 477 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 45/65 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 380 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 415 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 55 A |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Obsługiwane napięcie trójfazowe | 400 V |
| Wydajność | 95% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Tryb ECO | Tak |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 3% |
| Poziom THD prądu wejściowego | 3% |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 240 V |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Certyfikaty | CE, EAC, IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3, IEC 62040-4, ISTA 2B, RCM, WEEE REACH |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 999,9 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 969 mm |
| Wysokość produktu | 1400 mm |
| Waga produktu | 152 kg |
| Szerokość baterii | 68,3 cm |
| Głębokość baterii | 111,4 cm |
| Wysokość baterii | 164 cm |
| Waga baterii/akumulatora | 190 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Opis
- Gwarancja normalna
- 12
- Wymiary
- WysokoÅÄ 140 x szerokoÅÄ 50 x gÅÄbokoÅÄ 96.9 cm
- Waga
- 152
- Pozostałe parametry
- Poziom haÅasu: 63 dBA
Rozpraszanie ciepÅa: 1410 Btu/h
StopieÅ ochrony: IP IP20 - Kolor
- Biały
- Gniazda we/wy
- Brak
- Typ obudowy
- Tower
- Akcesoria w zestawie
- Filtr przeciwpyÅowy
Instrukcja instalacji - Napięcie
- 240
- Moc pozorna
- 30 kVA
- Architektura UPS-a
- on-line double conversion
- Liczba faz na wejściu
- 3 (400V)
- Moc czynna
- 30
- Częstotliwość danych wejściowych
- 45/65 Hz
- Układ
- Tower
- Moc rzeczywista
- 30000 W
- Kolor produktu
- Biały
- Topologia UPS
- Podwójnej konwersji (online)
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 30 kVA
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 304 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 477 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC Easy 3S, Podwójnej konwersji (online), 30 kVA, 30000 W, 304 V, 477 V, 45/65 Hz
16 innych produktów w tej samej kategorii:
AVACOM AVA-RBP80-12120-KIT - baterie pro UPS...
CyberPower PR1500ERT2UC zasilacz UPS...
CyberPower PR1500ERT2UC, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1500 W, Czysty sinus, 200 V, 240 V
Eaton Easy Battery+, náhradní sada baterií pro...
LONG baterie 12V 75Ah M6 HighRate LongLife 12...
APC PPS730-UK przenośne stacja zasilająca...
APC PPS730-UK, Litowo-jonowa (Li-Ion), Prąd przemienny, DC, 738 Wh, Power Delivery, Quick Charge 1.0, Czysty sinus, 200 W
Schneider Electric GVSUPS50KR0B5GS zasilacz UPS
Schneider Electric GVSUPS50KR0B5GS
APC NetShelter SX 42U Stojak wolnostojący Czarny
APC NetShelter SX 42U, Stojak wolnostojący, 42U, 1704 kg, Zamek, 156 kg, Czarny