APC Replacement Battery Cartridge No43 Ołowiany...
APC Replacement Battery Cartridge #43, Ołowiany (VRLA), 19 kg, 215,9 x 533,4 x 76,2 mm, 0 - 40 °C, 0 - 95%
SKU: 0000003620
EAN: 0731304327707
Kod producenta: SMT3000RMI2UNC
APC Smart-UPS 3000VA, Technologia line-interactive, 3 kVA, 2700 W, Sinus, 151 V, 302 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Moc rzeczywista | 2700 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Wartość znamionowa udaru energii | 320 J |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | O |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Wymiana baterii |
| Auto-restart | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel, C20 panel |
| Wtyczka | C20 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Pojemność baterii | 547 Ah |
| Czas ładowania | 3 h |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, GS Mark, IRAM, RCM, VDE, WEEE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Green Premium, RoHS |
| Szerokość produktu | 480 mm |
| Głębokość produktu | 683 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 44,2 kg |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 980 mm |
| Wysokość opakowania | 254 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 51,6 kg |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy, Kabel USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Płyta ze sterownikami | Tak |
| Produktów na palecie | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Napięcie operacyjne | 230 V |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95