APC SRV2KRIRK-E zasilacz UPS 2 kVA 1800 W
APC SRV2KRIRK-E, 2 kVA, 1800 W, Sinus, 110 V, 285 V, 40 - 70 Hz
SKU: 0000000366
EAN: 0731304268598
Kod producenta: SMX1500RMI2U
APC Smart-UPS, Technologia line-interactive, 1,5 kVA, 1200 W, Sinus, 151 V, 302 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 151 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 302 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Regulacja częstotliwości wyjściowej | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Wartość znamionowa udaru energii | 645 J |
| Wydajność | 98,5% |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Auto-restart | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Ilość zworek wyjściowych IEC | 2 |
| Port USB | Tak |
| SmartSlot | Tak |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Pojemność baterii | 311 VAh |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 5,8 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 17,2 min |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2, RCM, VDE, REACH, PEP, EOLI |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Wysokość produktu | 89 mm |
| Waga produktu | 24,8 kg |
| Szerokość opakowania | 589 mm |
| Głębokość opakowania | 620 mm |
| Wysokość opakowania | 246 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30 kg |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Przewody | RS-232, Kabel USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Software CD | Tak |
| Produktów na palecie | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95