TP-Link CPE510 punkt dostępowy WLAN 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE
255,61 zł
Brutto
1
SKU: 0000002105
EAN: 6935364082260
Kod producenta: CPE510
TP-Link CPE510 punkt dostępowy WLAN 300 Mbit/s Biały Obsługa PoE:
TP-Link CPE510, 300 Mbit/s, 300 Mbit/s, 10,100 Mbit/s, 5.15 - 5.85 GHz, 5 GHz, IEEE 802.11a, IEEE 802.11n
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN | 300 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Pasmo częstotliwości | 5.15 - 5.85 GHz |
| Szerokość pasma | 5 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 15000 m |
| Czułość odbiorcy | 802.11a: 54M: -75dBm, 48M: -76dBm, 36M: -83dBm, 6-24M: -95dBm 802.11n: MCS15: -73dBm, MCS14: -74dBm, MCS13: -76dBm, MCS12: -80dBm, MCS11: -83dBm, MCS10: -88dBm, MCS9: -90dBm, MCS8: -93dBm, MCS7: -73dBm, MCS6: -74dBm, MCS5: -76dBm, MCS4: -80dBm, MCS3: -83dBm, MCS2: -88dBm, MCS1: -90dBm, MCS0: -93dBm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, TKIP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Protokoły zarządzające | TDMA |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Funkcje zarządzania | Pharos Control |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wan | Ethernet (RJ-45) |
| Obsługa PoE | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.8 A |
| Pobór mocy | 13 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | FCC/UL/IC/GS/PSB/C-tick/SAA/S-Mark/KC-mark RoHS |
| Wewnętrzny | Nie |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Ilość anten | 1 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 13 dBi |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 8 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| System operacyjny | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 8, Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. |
| Szerokość produktu | 224 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Opis
- Pobór mocy
- 13 W
- Kolor
- Biały
- Akcesoria w zestawie
- Outdoor wireless access point, 24 V 0.5 A Passive PoE adapter, Pole mount kit, Power cable, Installation guide
- Max. prędkość zapisu
- 0.004703
- Szerokość
- 224 mm
- Wysokość
- 60 mm
- Głębokość
- 75 mm
- Bezpieczeństwo
- 64-bit WEP
128-bit WEP
152-bit WEP
TKIP
WPA
WPA-PSK
WPA2
WPA2-PSK - Automatyczna sekretarka
- 85.8×43.9×29.7 mm
- Częstotliwość wejściowa
- 50 - 60 Hz
- Pojemność pamięci flash
- 8 MB
- Ilość w opakowaniu
- 20
- Pasmo częstotliwości
- 5.15 - 5.85 GHz
- Diody LED
- Tak
- Napięcie wejściowe AC
- 100 - 240 V
- Wilgotność względna (H-H)
- 10 - 90%
- Wbudowany model procesora
- Tak
- Prąd wejściowy (max)
- 0.8 A
- Pojemność pamięci wewnętrznej
- 64 MB
- Gwarancja
- Gwarancja 36 miesięcy
- Maksymalna szybkość przesyłania danych
- 300 Mbit/s
- Porty Ethernet LAN (RJ-45)
- 1
- Zakres temperatury
- -30 - 70 °C
-40 - 70 °C - Przewody
- Prąd przemienny
- Kolor produktu
- Biały
- Obsługa PoE
- Tak
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
- 1
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent TP-Link Polska Sp. z o.o. ul. Ożarowska 40/42 05-850 Duchnice Polska vipsupport.pl@tp-link.com 22 360 63 90