iPhone 13 Pro Max

  • Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii.
  • Nasz system Pro aparatów otrzymał największe udoskonalenia w historii. To innowacyjny sprzęt, który rejestruje znacznie więcej szczegółów. I superinteligentne oprogramowanie do nowych technik filmowych i fotograficznych. Wszystko to napędzane mocą niewiarygodnie szybkiego czipa. A Twoje filmy i zdjęcia? Kompletnie odmienione.

iPhone robi zdjęcia makro.
W nowym, przeprojektowanym obiektywie ultraszeroko­kątnym z potężnym autofokusem i minimalną odległością ostrzenia wynoszącą zaledwie 2 cm nawet najmniejsze detale nabierają epickiego rozmachu. Możesz zmienić liść w abstrakcyjne dzieło sztuki. Zobaczyć z bliska włoski na ciele gąsienicy. Albo kroplę rosy. Małe jeszcze nigdy nie było tak piękne.

I makro wideo.
Zdjęcia to dopiero początek. W skali makro możesz też filmować nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie. Cokolwiek nakręcisz, efekt hipnotyzuje.

Nocne? Mocne.
iPhone 13 Pro pozwala zabłysnąć w słabym świetle. Aparat z obiektywem szeroko­kątnym ma szerszą przysłonę i największą matrycę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, a przy robieniu portretów w Trybie nocnym wykorzystuje potężne możliwości skanera LiDAR. Obiektyw ultraszerokokątny zyskał szerszą przysłonę, szybszą matrycę i nowy autofokus. A teleobiektyw działa teraz także w Trybie nocnym.

Więcej zoomu!
Nowy aparat z teleobiektywem ma ogniskową 77 mm i 3-krotny zoom optyczny do pięknych portretów oraz ostrzejszych ruchomych i statycznych kadrów rejestrowanych z daleka. A kiedy fotografujesz z małej odległości, wypróbuj Tryb portretowy, żeby podkręcić bokeh i poeksperymentować z efektami oświetlenia studyjnej jakości.

iPhone potrafi teraz zmniejszać głębię ostrości i elegancko przeostrzać z jednego obiektu w kadrze na inny. Tryb filmowy przewiduje, kiedy nowy, ważny obiekt zjawi się w polu widzenia i automatycznie go wyostrza, dzięki czemu Twoje ujęcia opowiadają jeszcze ciekawsze historie. Możesz nawet przeostrzać i dostosowywać poziom rozmycia tła w już nakręconym filmie. A teraz pokaż, co da się z tym wszystkim stworzyć.

  • Jedyny smartfon umożliwiający edycję efektu głębi w już nakręconym filmie
  • Kręć w Trybie filmowym aparatem z obiektywem szeroko­kątnym lub teleobiektywem albo aparatem TrueDepth
  • Tryb filmowy obsługuje technologię Dolby Vision HDR

Przedstawiamy Style fotograficzne.
Style fotograficzne dostosowują odcienie i temperaturę barw według Twoich preferowanych ustawień. Ale w odróżnieniu od filtrów nie zmieniają naturalnego kolorytu skóry i nieba. Możesz wybrać jeden z gotowych stylów zaprojektowanych przez Apple Żywy, Bardzo kontrastowy, Ciepły lub Chłodny i zmodyfikować go po swojemu. Ustaw raz, a pożądany efekt uzyskasz na każdym zdjęciu. Nasze zaawansowane przetwarzanie obrazu generuje Twój styl w czasie rzeczywistym.

Pierwszy smartfon umożliwiający kompleksową, w pełni profesjonalną rejestrację i obróbkę wideo w ProRes lub Dolby Vision
Wysoka wierność odwzorowania kolorów i niski współczynnik kompresji oznaczają, że wideo rejestrowane i montowane w ProRes na poczekaniu jest od razu gotowe do emisji. Możesz teraz zrealizować projekt w ProRes w całości na swoim iPhonie. Albo łatwo przenieść wideo ProRes z iPhonea do Final Cut Pro na Macu.

Inteligentny HDR 4 optymalizuje każdy fragment kadru.
Ponieważ dysponuje on mocą uczenia maszynowego systemu Neural Engine, może wprowadzić indywidualne korekty dla wielu osób w kadrze. Nasze oprogramowanie i procesor ISP automatycznie dostrajają kontrast, światło i odcienie skóry. W rezultacie każdy zobaczy na zdjęciu najlepszą wersję siebie.

Deep Fusion analizuje każdy piksel z wielu ekspozycji.
Kiedy fotografujesz w średnim lub słabym oświetleniu, do akcji wkracza Deep Fusion. System Neural Engine piksel po pikselu analizuje szereg ekspozycji, a Deep Fusion scala najlepsze fragmenty, wydobywając z Twoich zdjęć zdumiewające bogactwo detali i najsubtelniejszych faktur.

Nowy wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion korzysta z całego wachlarza częstotliwości odświeżania od 10 do 120 razy na sekundę. Inteligentnie przyspiesza, kiedy potrzebujesz grafiki powalającej jakości. A kiedy wystarczy świetna, automatycznie zwalnia, oszczędzając baterię. Dostosowuje się nawet do prędkości, z jaką przewijasz treści na ekranie. Twoje palce i wyświetlacz rozumieją się teraz lepiej niż kiedykolwiek. System iOS 15 został zoptymalizowany pod kątem technologii ProMotion, więc wszystkie codzienne czynności są niesamowicie płynne.

Podkręć gry.
Zdolność ProMotion do odświeżania ekranu z częstotliwością nawet 120 Hz połączona z niesamowitą grafiką 5-rdzeniowego GPU w czipie A15 Bionic sprawia, że iPhone 13 Pro to idealny sprzęt dla poważnych graczy.

Nic nie przebije 5G na iPhonie.
Cały świat przechodzi na 5G. Strumieniujesz seriale? Pobierasz duże pliki? Z 5G zrobisz to szybciej. I nie tylko to. Prędkość 5G wystarcza do wieloosobowego grania w sieci, udostępniania wideo AR i wielu innych rzeczy. A po włączeniu trybu Smart Data iPhone będzie automatycznie zmniejszać prędkość połączenia, gdy i tak z niej nie korzystasz, ograniczając zużycie energii.

Wbudowana ochrona prywatności.
Z iPhonem masz pełną kontrolę nad swoimi danymi. Przykładowo informacje o ochronie prywatności pomagają sprawdzać, w jaki sposób apki wykorzystują Twoje dane. Zanim zaczną śledzić Twoją aktywność w różnych aplikacjach lub na stronach, muszą otrzymać Twoją zgodę. A zabezpieczeń jest znacznie więcej.

Dobry dizajn jest dobry dla środowiska.
Nasze sklepy, biura, centra przetwarzania danych i podejmowane działania osiągnęły już neutralność węglową. Do 2030 roku dotyczyć to będzie również naszych produktów. Jeśli ich więc używasz, zmniejszy się także Twój ślad węglowy. Ponadto w tym roku pozbyliśmy się plastikowej folii z opakowań iPhonea 13 i iPhonea 13 Pro, oszczędzając przy tym 600 ton tworzywa sztucznego. A zakłady naszych partnerów prowadzących montaż końcowy nie wytwarzają już żadnych odpadów trafiających na wysypiska.

Załaduj go frajdą po same brzegi.
Możesz strumieniować piosenki, albumy i starannie dobrane playlisty. Oglądać najgłośniejsze seriale. Odkrywać ekscytujące nowe gry. Być na bieżąco z wiadomościami i historiami, które uwielbiasz. Znaleźć ulubiony program treningowy. Dzięki usługom Apple wszystko to masz na wyciągnięcie ręki. A nawet palca. Apple One łączy całą tę ofertę w formie jednej, wygodnej subskrypcji.

Pomnóż magię.
Wszystko, za co uwielbiasz iPhonea, zyskuje w połączeniu z komputerem Mac, iPadem lub Apple Watch. Bo razem znaczy lepiej. Możesz odbierać połączenia na tym urządzeniu, które akurat masz pod ręką. Zrobić na iPhonie zdjęcie, które od razu pojawi się na Macu. I w każdej chwili przeglądać wszystkie wiadomości i konwersacje na wszystkich urządzeniach. Prościej się nie da.

Opis

Gwarancja zewnętrzna
12
Rozdzielczość
2778 x 1284
Waga
203
Pozostałe parametry
Żyroskop trójosiowy
Barometr
Czujniki
Czujnik oświetlenia zewnętrznego
Czujnik zbliżeniowy
Czytnik NFC do identyfikacji akcesoriów
Face ID
MagSafe
Magnes pozycjonujący
Magnetometr
Przyspieszen­io­mierz
Skaner LiDAR
Układ magnetyczny
Ładowanie bez­prze­wodowe mocą do 15 W10
Kolor
Lazurowy
Model
iPhone 13 Pro Max
Czytnik kart pamięci
Nie
Przekątna ekranu
6,7\'\'
Akcesoria w zestawie
Przewód z USBC na Lightning
dokumentacja
iPhone z systemem iOS 15
System operacyjny
iOS 15
Typ ogniwa
Li-ion (bateria wewnętrzna)
Pozostałe parametry wyświetlacza
że powierzchnia ekranu jest prostokątem
7 cala na całej przedniej powierzchni urządzenia
68 cala (faktyczny obszar wyświetlania jest mniejszy).
Haptic Touch
Jasność maks. 1000 nitów (typowo), jasność maks. 1200 nitów (HDR)
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków
Kontrast 2 000 000:1 (typowo)
Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców
Rozdzielczość 2778 na 1284 piksele przy 458 pikselach na cal
Szeroka gama kolorów (P3)
Technologia HDR
Technologia ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania do 120 Hz
True Tone
Wyświetlacz OLED o przekątnej 6
Wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion
Wyświetlacz iPhonea 13 Pro Max ma zaokrąglone rogi
a zarazem wpisują się w kształt regularnego prostokąta. Przyjmując
jego przekątna wynosi 6
które podkreślają jego opływowe kształty
Aparat fotograficzny
Tak
Szczegółowe dane aparatu
2
2-krotny zoom optyczny (oddalanie)
3-krotny zoom optyczny (przybliżanie)
5
6krotny zoom optyczny
8
8 i pole widzenia 120°
25 kl./s
30 kl./s lub 60 kl./s
1080p i 720p)
Animoji i Memoji
Aparat 12 MP
Aparat TrueDepth
Apple ProRAW
Automatyczna stabilizacja obrazu
Deep Fusion
Dodawanie geoznaczników do zdjęć
Filmowa stabilizacja obrazu wideo (4K
Flesz True Tone z trybem Slow Sync
Funkcja 100% Focus Pixels (obiektyw szerokokątny)
High Key mono)
Inteligentny HDR 4
Korekta obiektywu
Korekta obiektywu (ultraszerokokątnego)
Maks. 15-krotny zoom cyfrowy
Nagrywanie wideo 4K z częstością 24 kl./s
Nagrywanie wideo HD 1080p z częstością 25 kl./s
Nagrywanie wideo HDR z Dolby Vision w rozdzielczości do 4K z częstością 60 kl./s
Nagrywanie wideo ProRes w rozdzielczości do 4K z częstością 30 kl./s (1080p z częstością 30 kl./s w modelu ze 128 GB pamięci masowej)*
Oświetlenie portretowe z sześcioma efektami (światło naturalne
Obiektyw szerokokątny: przysłona /1
Obiektyw ultraszerokokątny: przysłona /1
Optyczna stabilizacja obrazu w dwóch aparatach (z teleobiektywem i obiektywem szeroko­kątnym)
Osłona obiektywu ze szkła szafirowego
Panorama (do 63 MP)
Portrety w Trybie nocnym obsługiwane przez skaner LiDAR
Profesjonalny system aparatów 12 MP: z obiektywem szeroko­kątnym
Przysłona /2
Retina Flash
Style fotograficzne
System OIS z automatyczną stabilizacją matrycy (obiektyw szerokokątny)
Sześcio­elementowy obiektyw (ultraszerokokątny i teleobiektyw)
Szeroka gama kolorów na zdjęciach i Live Photo
Teleobiektyw: przysłona /2
Tryb filmowy do nagrywania wideo z małą głębią ostrości (1080p z częstością 30 kl./s)
Tryb portretowy z zaawanso­wanym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości
Tryb zdjęć seryjnych
Wideo QuickTake
Wideo poklatkowe w trybie nocnym
Wideo poklatkowe ze stabilizacją obrazu
Wideo w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s
Zaawansowana redukcja efektu czerwonych oczu
Zapisywane formaty zdjęć: HEIF i JPEG
Zdjęcia makro
konturowe
sceniczne
sceniczne mono
siedmioelementowy obiektyw (szerokokątny)
studyjne
tryb nocny
ultraszeroko­kątnym i teleobiektywem
Transmisja danych
HSUPA
GPS
Tak
Pamięć wewnętrzna
512
Dual SIM
Tak
Złącza
Lightning
Szerokość
71.5
Wysokość
146.7
Głębokość
7.65
Komunikacja bezprzewodowa
Bluetooth
Karta SIM
eSIM
Sieć GSM
850 MHz
Sieć UMTS
1900 MHz
Sieć LTE
2500 MHz
Aparat - Przód
12
Aparat - Tył
12
Aparat - Tył 2
12
Ładowanie indukcyjne
Tak
Obsługa 5G
Tak

Komentarze

Napisz swoją opinię

iPhone 13 Pro Max 512GB Górski błękit

APPLE iPhone 13 Pro Max 512GB Sierra Blue

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania