Bliski 100-calowy obraz z odległości nieco ponad 1 metr.
Bliska projekcja i oszałamiający 100 -calowy obraz Full HD 1080p z odlegości nieco ponad metr od płaskiej powierzchni lub ekranu, możesz go uzyskać chociażby umieszczając model GT1080e na ławie.
Jasny i wszechstronny, przenośny projektor jest idealnym rozwiązaniem dla graczy gdyż charakteryzuje się niskim czasem reakcji, idealny do oglądania sportu na żywo i domowej rozrywki o każdej porze dnia. Model GT1080e zaopatrzony jest w torbę do przenoszenia, dzięki czemu można zabrać go ze sobą do domu przyjaciół lub na wydarzenie sportowe czy też nocny maraton filmów lub gier tak by zapewnić sobie najlepsze emocje na dużym ekranie w dowolnym miejscu.

Zintegrowany głośnik oferuje doskonałą jakość dźwięku a dwa wejścia HDMI umożliwiają łatwe podłączenie.
Idealny do podłączenia do konsoli, laptopa , PC, odtwarzacza Blu- ray, dekodera lub gier multimedialnych. Dzięki podłączeniu do adaptera HDMI jak Pro HDCast (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV ™ można stworzyć inteleigente rozwiązanie w przesyłaniu gier, filmów i zdjęć by wyświetlać je na dużym ekranie w zaciszu własnego domu.

Krótka projekcja
Z obiektywem short throw (krótkiego rzutu) net projektor może wyświetlić duży obraz z  bliskiej odległości. To oznacza, że możesz mieć już obraz 100" cali z odległości nieco ponad  1 metra od ekranu czy ściany.

Full HD 1080p
Rozdzielczość 1080p pozwala Ci wyświetlać ostry i szczegółowy obraz z dostarczanych treści HD bez potrzeby skalowania czy kompresji. Idealny do oglądania filmów na Blu-ray, transmisji HD czy do gier video.
Fullhd.jpg

Inteligentny projektor
Zamień swój projektor w inteligentny projektor łącząc  HDCast Pro (sprzedawany oddzielnie) lub Apple TV™ by przesyłać materiały vido, muzykę czy zdjęcia na dużym ekranie ze swojego tabletu czy smartfonu.

Długa żywotność lampy

Obniż ilośc wymiany lamp dzięki wydłużonej długości życia lampy do 10,000h używając cyklu edukacyjnego

Zintegrowany głośnik

Wbudowany głośnik audio dla świetnego dzwięku.  Łatwość w instalacji bez potrzeby dodatowego kosztu w postaci zewnętrznych głośników.

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szyb.

full.jpg

24p
Większość filmów jest nagrywana w 24 klatkach na sekundę. Aby zachować oryginalny wygląd obrazu H114 obsługuje odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości i właśnie 24 klatkach na sekundę. Dzięki temu każdy film wygląda dokładnie tak, jak chciał tego reżyser

HDMI Link
Steruj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego pilota. Optoma GT1080e dzięki obsłudze standardu HDMI CEC bezproblemowo komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami. HDMI Link pozwala na włączenie i wyłączenie projektora i odtwarzacza jednym pilotem.
linkk.jpg


Łączność bezprzewodowa
Przesyłaj materiał Full 1080p 3D do twojego projektora bezprzewodowo; eliminując niedogodności i koszty zwiazane z instalacją dodatkowego okablowania, moduł WHD200 (sprzedawany osobno) pozwala Ci połączyć się z odtwarzaczem Blu-ray™, konsolami dla graczy czy też dekoderami czyobiornikami AV bezprzewodowo.
bezprz.jpg

Full 3D
Projektory Optoma mogą wyświetlać materiał 3D z niemal dowolnego źródła, w tym z odtwarzaczy Blu-ray 3D, treści nadawczych i  konsoli do gier najnowszej generacji. Wsparcie dla szybkiego odświeżania 144Hz eliminuje migotanie obrazu by zapewnić jak największy komfort z oglądania w trójwymiarze.
full.jpg

Gwarancja koloru
Ciesz się niesamowitymi kolorami przez lata, Optoma gwarantuję 5 lat na niezmienność koloru.
gwarancja.jpg

Dla żywych, naturalnie wyglądających obrazów, projektor Optoma wyposażone są w technologię przetwarzania multi-colour BrilliantColor™.
Ten model dodatkowo jest zgodny ze standardem Rec709 tak by dostarczać najbardziej realistyczne i prawdziwe kolory jak to tylko jest możliwe.
kolory.jpg

Dynamiczna czerń
Funkcja ta daje większą głębię obrazu poprzez płynną regulację mocy lampy, na podstawie informacji o jasności każdej klatki; aby stworzyć wysoki współczynnik kontrastu. Jasne sceny pojawiają się ostre i wyraźne, podczas gdy ciemne sceny pozostają szczegółowe z głęboką czernią i szczegółowym odwzorowaniem cieni.

ISF
Funkcja ta pozwala na zapisanie skalibrowanych ustawień trybu dzień i noc.

Tryb gry
Tryb gry optymalizuje projektor dla błyskawicznych czasów reakcji,  dodatkowo maksymalny kontrast i żywe kolory pozwalają uchwycić każdy szczegół - pozostawiając czas graczowi by skupić nad wygraną.

Opis

Gwarancja zewnętrzna
24
Rozdzielczość
1920 x 1080 (FHD 1080)
Jasność
3000
Proporcje obrazu
16:9
Wymiary
315 x 224 x 114 mm
Waga
2.65
Pozostałe parametry
Jasna projekcja – 3000 ANSI Lumens
Lekki i przenośny (załączona torba)
Wyświetl obraz 100” cali Full HD 1080p z odległości nieco ponad 1 metr.
Łatwość podłączenia - 2x HDMI i wsparcie MHL z wbudowanym 10W głośnikiem
Pobór mocy
233
Gniazda we/wy
1 x mini USB (Type B)
Obiektyw
F/2.8
f=7.42mm
Akcesoria w zestawie
Instrukcja na CD
Kabel HDMI
Podstawowa instrukcja
Przewód zasilający
Przykrywka na obiektyw
Torba przenośna
Technologia wyświetlania
DLP
Minimalna przekątna obrazu
45.3
Maksymalna przekątna obrazu
300
Maksymalna odległość ekranu
3.35
Minimalna odległość ekranu
0.5
Zoom
Brak
Trwałość źródła światła
5000
Trwałość źródła światła (ECO)
6500
Kompatybilność ze standardami komputerowymi
HD
Mac
SVGA
SXGA
UXGA
VGA
WXGA
XGA
Kompatybilność ze standardami wideo
4.43/3.58 MHz
480i/p)
576i/p)
720p)
D
G
H
I
K
K1
L) HD (1080i
M
N
NTSC (M
PAL (B
SECAM (B
Audio
Tak
Poziom hałasu
26
Kontrast statyczny
25 000:1
Komunikacja bezprzewodowa
Opcjonalna
Projekcja
Krótkoogniskowa

Komentarze

Napisz swoją opinię

GT1080e DLP 1080p Full 3D (short throw) 3000AL

Projector resolution:HD 1080 (1920 x 1080); Projectors:DLP; Contrast (value : 1):20000-50000; Brighteness (in ANSI lumens):3000-4000; Interface:HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, MHL; Equipment:Remote Control, Speakers, 3D; The lamp life (in hours):6000-8000

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania