-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Kingston Technology DataTraveler Exodia M pamięć USB 64 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Niebieski
SKU: 0000028956
EAN: 0740617326260
Kod producenta: DTXM/64GB
Kingston Technology DataTraveler Exodia M, 64 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Łożysko tulejowe, 10 g, Czarny, Niebieski
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność | 64 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| System operacyjny | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Układ | Łożysko tulejowe |
| Kolor produktu | Czarny, Niebieski |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 21,8 mm |
| Głębokość produktu | 67,4 mm |
| Wysokość produktu | 11,6 mm |
| Waga produktu | 10 g |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Głębokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,23 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 171,5 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 591,52 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Kraj pochodzenia | Chiny, Tajwan |
Opis
- Pojemność
- 64 GB
- Wersja USB
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Interfejs urządzenia
- USB Typu-A
- Układ
- Łożysko tulejowe
- Kolor produktu
- Czarny, Niebieski
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology DataTraveler Exodia M, 64 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Łożysko tulejowe, 10 g, Czarny, Niebieski
16 innych produktów w tej samej kategorii:
ADATA UR350 pamięć USB 32 GB USB Typu-A 3.2 Gen...
ADATA UR350, 32 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 100 MB/s, Bez zatyczki, Brązowy
ADATA C906 pamięć USB 16 GB USB Typu-A 2.0 Czarny
ADATA C906, 16 GB, USB Typu-A, 2.0, Pokrywka, 9 g, Czarny
TRANSCEND Flash Disk 8GB JetFlash®720S, USB...
Kingston Technology Canvas Select Plus Gen3 512...
Kingston Technology Canvas Select Plus Gen3, 512 GB, SD, Klasa 10, UHS-I, 150 MB/s, Class 3 (U3)
Silicon Power Ultima U05 pamięć USB 8 GB USB...
Silicon Power Ultima U05, 8 GB, USB Typu-A, 2.0, Pokrywka, 9,2 g, Niebieski
TEAM Flash Disk 256GB C175, USB 3.2, Czarna
Goodram UME3 pamięć USB 128 GB USB Typu-A 3.2...
Goodram UME3, 128 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 60 MB/s, Pokrywka, Turkusowy
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/810 TS128GJF810...
Kingston Technology DataTraveler DuoG2 pamięć...
Kingston Technology DataTraveler DuoG2, 256 GB, USB Type-A / USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Inne, 10 g, Czarny, Zielony