-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Kingston Technology DataTraveler Exodia pamięć USB 128 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Czarny, Żółty
SKU: 0000011822
EAN: 0740617309928
Kod producenta: DTX/128GB
Kingston Technology DataTraveler Exodia, 128 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Pokrywka, 11 g, Czarny, Żółty
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność | 128 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| System operacyjny | Windows 11, 10, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4 +), Chrome OS |
| Układ | Pokrywka |
| Kolor produktu | Czarny, Żółty |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 67,3 mm |
| Wysokość produktu | 10,1 mm |
| Waga produktu | 11 g |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Głębokość opakowania | 10,9 mm |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,14 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 171,4 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 627 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Opis
- Pojemność
- 128 GB
- Wersja USB
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Interfejs urządzenia
- USB Typu-A
- Układ
- Pokrywka
- Kolor produktu
- Czarny, Żółty
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology DataTraveler Exodia, 128 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Pokrywka, 11 g, Czarny, Żółty
16 innych produktów w tej samej kategorii:
TEAM GROUP Pamięć USB C155 32GB USB 3.0 Złota
Silicon Power Helios 202 pamięć USB 64 GB USB...
Silicon Power Helios 202, 64 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Pokrywka, 10 g, Niebieski
Goodram UUN2 pamięć USB 64 GB USB Typu-A 2.0...
Goodram UUN2, 64 GB, USB Typu-A, 2.0, 20 MB/s, Bez zatyczki, Srebrny
ADATA UV350 pamięć USB 32 GB Srebrny
ADATA UV350, 32 GB, Bez zatyczki, 5,9 g, Srebrny
ADATA 32GB DashDrive UV150 pamięć USB USB...
ADATA 32GB DashDrive UV150, 32 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Pokrywka, 9 g, Czerwony
Verbatim Store 'n' Go pamięć USB 128 GB USB...
Verbatim Store 'n' Go, 128 GB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Łożysko tulejowe, 4 g, Czarny
Kingston Technology IronKey Keypad 200 pamięć...
Kingston Technology IronKey Keypad 200, 16 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 145 MB/s, Rękaw, Niebieski
Goodram 2GB DDR3 SO-DIMM moduł pamięci 1 x 2 GB
Goodram 2GB DDR3 SO-DIMM, 2 GB, 1 x 2 GB, DDR3, 1600 MHz, 204-pin SO-DIMM