-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Kingston Technology DataTraveler Kyson pamięć USB 256 GB USB Typu-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Srebrny
SKU: 0000011513
EAN: 0740617309195
Kod producenta: DTKN/256GB
Kingston Technology DataTraveler Kyson, 256 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 200 MB/s, Bez zatyczki, Srebrny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność | 256 GB |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 200 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 60 MB/s |
| System operacyjny | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Układ | Bez zatyczki |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 12,6 mm |
| Głębokość produktu | 39 mm |
| Wysokość produktu | 4,9 mm |
| Waga produktu | 4 g |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 114,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,14 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 114,3 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 120,7 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 94 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 403,85 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Opis
- Pojemność
- 256 GB
- Wersja USB
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Interfejs urządzenia
- USB Typu-A
- Układ
- Bez zatyczki
- Kolor produktu
- Srebrny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology DataTraveler Kyson, 256 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 200 MB/s, Bez zatyczki, Srebrny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Extreme CompactFlash 64GB 120/85 MB/s
Pendrive DashDrive Classic C906 32GB USB2.0 białe
Kingston Technology Canvas Go! Plus 1 TB...
Kingston Technology Canvas Go! Plus, 1 TB, MicroSD, Klasa 10, UHS-I, 170 MB/s, 90 MB/s
Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50...
Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50, 256 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 230 MB/s, Pokrywka, Czarny, Niebieski
Pendrive Cruzer Snap USB 2.0 64GB
Lexar JumpDrive Fingerprint F35pro USB 3.2...
SanDisk SDXC karta 256GB Ultra (100MB/s Class...
TEAM Flash Disk 256GB M211, USB 3.2 (USB-A &...
Silicon Power Blaze B50 pamięć USB 128 GB USB...
Silicon Power Blaze B50, 128 GB, USB Typu-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 90 MB/s, Rękaw, Czarny