Xerox 003R97402 etykiet do nadruku Biały...
Xerox 003R97402, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, A4, Laser/Atrament, Akrylowy, Na stałe
SKU: 0000001744
EAN: 4960999293967
Kod producenta: 0775B003
Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Gramatura | 210 g/m² |
| Arkusze w ryzie | 100 ark. |
| Grubość nośnika | 210 µm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Odcień bieli | 94 |
Opis
Producent Canon Europa N.V. Bovenkerkerweg 59 1185 XB Amsterdam Holandia cps@canon.nl +31 20 714 92 08
Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm
Xerox 003R97402, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, A4, Laser/Atrament, Akrylowy, Na stałe
Brother BUS-1J150102-203, Biały, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, Prostokąt, TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN, 15 cm
Epson S400089, Połysk, 225 g/m², Atramentowa, 4x6", Biały, 800 szt.
Canon 4562C001, 320 g/m², A2, 25 ark., 540 µm
Canon ZP2030 50SH+PH.ALBUM+PH.STAND ACCESSORIES
Brother Black on Clear Gloss Laminated Tape, 9mm, TZ, 8 m, 9 mm