Brother BDL-7J000076-066 papier termiczny 42 m
Brother BDL-7J000076-066, 42 m, 76 mm
SKU: 0000042702
EAN: 0848412015690
Kod producenta: K6B77A
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 610mmx30.5m, Matowy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Nieprzejrzystość | 98% |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 270 g/m² |
| Szerokość rolki | 61 cm |
| Długość rolki | 30,5 m |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 60% |
| Rozmiar rdzenia | 3" |
| Odcień bieli | > 87% |
| Biel | > 75 |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 610mmx30.5m, Matowy
Brother BDL-7J000076-066, 42 m, 76 mm
Xerox Labels 210 x 148.5 mm A4 100 sheets, Biały, A4, 210 mm, 148,5 mm, 200 szt., 100 ark.
HP C2T54A, Matowy, 140 g/m², 15 - 35 °C, 106,7 cm (42"), 244 x 127 x 1133 mm, 9,5 kg
Brother TZE232, 8 m, 1,2 cm
Xerox Recycled Paper A4, White, 80 g/m², 105±2 µm, 95%, 4 lat(a), 500 ark., 30±2
Leitz iLAM UDT, Przezroczysty, A5, 160 mm, 20 mm, 222 mm, 570 g
Xerox Labels Multi-Use 24UP 70x37 mm, A4, 70 mm, 37 mm, 2400 szt., 100 ark.