Epson LK-5KBM Czarny, Złoto
Epson LK-5KBM, Czarny, Złoto, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
SKU: 0000042410
EAN: 0808736847162
Kod producenta: Q8754A
HP Q8754A, 190 g/m², 2 lat(a), 94,5%, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 190 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Poziom połysku | 27 |
| Nieprzezroczystość | 94,5% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 86 °F |
| Długość rolki | 61 m |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Waga produktu | 13 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 175 x 175 x 1100 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 301 kg |
| Produktów na palecie | 20 szt. |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 175 x 175 x 1100 mm |
| Czas schnięcia urządzenia drukującego | 2 min. |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Ilość | 1 szt. |
| Rozmiar | 14 cm (5.5") |
| Waga przesyłki | 12,6 kg (27.7 funtów) |
| Wymiary opakowania | 139,7 x 139,7 x 1092,2 mm (5.5 x 5.5 x 43") |
| Wymiary palety | 1020 x 1220 x 720 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1117,6 x 1188,2 mm (48 x 44 x 46.8") |
| Odcień bieli | 107% |
| Potrzeba laminowania nośnika | Y |
| Odporność nośnika na działanie wody | N |
| Biel | 99 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q8754A, 190 g/m², 2 lat(a), 94,5%, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
Epson LK-5KBM, Czarny, Złoto, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Fellowes 5351205, Przezroczysty, Plastik, A3, 420 mm, 297 mm, 1 mm
Xerox Pre-Collated, Druk laserowy, A3 (297x420 mm), 500 ark., Biały, Żółty
Xerox Symphony 80 A4, Blue paper CW, 80 g/m², Niebieski, 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF
Canon 7429B001, Biały, Atramentowa, 54 x 86 mm
Xerox Symphony 80 A4 BOUTON D'OR CW, 80 g/m², 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF, ISO 9706
Xerox Papír Colotech+ SILK 250 SRA3 (250g/250 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
HP Matte Film 610 mm x 38.1 m (24 in x 125 ft), Matowy, 1 lat(a), 160 g/m², Stany Zjednoczone, 15 - 25 °C, 30 - 70%
HP Q1406B, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały
Epson Photo Paper Glossy - A3 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A3, 20 ark., Stylus Photo 1200, Stylus Color 1160, Stylus Photo 1270, Epson Stylus Pro 7000, Epson Stylus Pro..., 1 szt.
Epson RC-T1WNA, Biały, LabelWorks Pro100, 10 cm, 15 m, 1 szt., 120 mm