-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP C6035A nośnik wielkoformatowy 45,7 m
SKU: 0000042334
EAN: 0848412012699
Kod producenta: C6035A
HP C6035A, 45,7 m, 90 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 45,7 m |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Waga produktu | 3,31 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 108 x 661 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 108 x 661 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,31 kg |
| Waga brutto palety | 224 kg |
| Waga palety (UE) | 224 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 60 szt. |
| Wymiary palety | 1199 x 798 x 823 mm |
| Odcień bieli | 113 |
| Biel | 166 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6035A, 45,7 m, 90 g/m²
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox role Matt Presentation Paper 90 - 810x90m...
HP Q1408B papier do drukarek atramentowych...
HP Q1408B, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały
Xerox Symphony 80 A4, Mid Green Paper CW papier...
Xerox Symphony 80 A4, Mid Green Paper CW, 80 g/m², Zielony, 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF
Xerox papír Smooth Digital Paper by Xerox...
Xerox Papír Colotech (120g/500 listů, A4)
Xerox Symphony 80 A4 BOUTON D'OR CW papier do...
Xerox Symphony 80 A4 BOUTON D'OR CW, 80 g/m², 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF, ISO 9706
Xerox papír Sirio Pearl Ice White (300g, SRA3)...
Xerox Recycled papier do drukarek atramentowych...
Xerox Recycled, Druk laserowy, A3 (297x420 mm), Winyl, 500 ark., 80 g/m², Biały
Xerox 003R98091 filmy do drukowania Laser A4...
Xerox 003R98091, Poliester, Biały, Laser, A4 (210×297 mm), Matowy, 195 g/m²
Epson LK-5TKN Złoto, Przezroczysty
Epson LK-5TKN, Złoto, Przezroczysty, Termiczny druk atramentowy, Połysk, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Canon 2311B070 papier fotograficzny Biały Połysk
Canon 2311B070, Połysk, 265 g/m², Biały, 20 ark., 89 mm, 89 mm