Canon 3215C002 papier fotograficzny Biały
Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biały, 50 ark.
SKU: 0000042280
EAN: 0848412013795
Kod producenta: Q6574A
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-610 mm x 30.5 m (24 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 200 g/m² |
| Kolor produktu | Brązowy, Biały |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 660 x 152 x 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,35 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Rozmiar | 61 cm (24") |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-610 mm x 30.5 m (24 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Biały, 50 ark.
HP C0F20A, Matowy, 180 g/m², Chiny, 15 - 35 °C, 244 x 127 x 1133 mm, 10,7 kg
Epson Business Paper - A4 - 500 Arkuszy, Druk atramentowy, A4 (210x297 mm), Matowy, 500 ark., 80 g/m², Biały
Epson Premium Glossy Photo Paper - 10x15cm - 40 Arkuszy, Premium błysk, 255 g/m², Biały, 40 ark., - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., 100 mm
HP Sprocket Select 50 Pack 2.3x3.4
Xerox 003R90408, SRA3, Różowy, 1000 ark.
Xerox Papír Colotech+ SILK 170 SRA3 (170g/500 listů, SRA3) - oboustranně natíraný