-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Clear Film 174 gsm-610 mm x 22.9 m (24 in x 75 ft)
SKU: 0000042254
EAN: 0848412012736
Kod producenta: C3876A
HP Clear Film 174 gsm-610 mm x 22.9 m (24 in x 75 ft), Matowy, 80%, 1 lat(a), Stany Zjednoczone, 15 - 35 °C, 15 - 30 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Nieprzejrzystość | 80% |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Waga produktu | 2,94 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 106 x 106 x 635 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 635 x 106 x 106 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,94 kg |
| Ilość | 1 szt. |
| Poziom połysku | Matte |
| Produktów na palecie | 99 szt. |
| Waga brutto palety | 351,5 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania | 635 x 106,7 x 106,7 mm (25 x 4.2 x 4.2") |
| Gładkość | 5 SU |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Czas wysychania nośnika | 9 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | pressure-sensitive films |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Wymiary palety | 787,4 x 1016 x 1219,2 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 787,4 x 1016 x 1219,2 mm (31 x 40 x 48") |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Clear Film 174 gsm-610 mm x 22.9 m (24 in x 75 ft), Matowy, 80%, 1 lat(a), Stany Zjednoczone, 15 - 35 °C, 15 - 30 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Colour Impressions Silk 115 SRA3...
Brother BFA-274039-102 etykiet do nadruku Biały...
Brother BFA-274039-102, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, bezpośrednio termiczny, Brother
Xerox PNT Ultra Removable Clear - PaperBack...
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x...
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
Xerox Papír Colotech+ SILK 120 SRA3 (120g/500...
Xerox papír Colour Impressions Gloss 150g...
Xerox papír Colour Impressions Gloss 150g 660x330 SG (150g/250 listů,660x330mm)
Fellowes 5307407 folia do laminowania 100 szt.
Fellowes 5307407, Przezroczysty, Plastik, A4, 210 mm, 1 mm, 297 mm
Canon 6211B007 papier fotograficzny Biały Satyna
Canon 6211B007, Satyna, 260 g/m², Biały, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C
Plastový samolepicí materiál Xerox PNT Label -...
Canon 0775B082 papier fotograficzny A4 Połysk
Canon 0775B082, Połysk, A4, 20 ark.
HP Q8750A filmy do drukowania
HP Q8750A, Matowy, 285 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 20 - 80%, 35 - 55%