Lenovo 4X77A08634 moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB...
Lenovo 4X77A08634, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 Mhz, 288-pin DIMM
SKU: 0016363825
EAN: 0740617343038
Kod producenta: KF560C30BBE-16
Kingston Technology FURY Beast , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny, Tajwan |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Podświetlenie | Nie |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 6,6 mm |
| Głębokość produktu | 133,4 mm |
| Wysokość produktu | 34,8 mm |
| Waga produktu | 38,6 g |
| Szerokość opakowania | 57,2 mm |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 54,1 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 196,9 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 311,2 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 61 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,5 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
Opis
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology FURY Beast , 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM, Czarny
Lenovo 4X77A08634, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 Mhz, 288-pin DIMM
DELL AB809244, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3466 Mhz, 288-pin DIMM
Goodram 1GB PC2-5300, 1 GB, 1 x 1 GB, 200-pin SO-DIMM
Samsung M471A1K43EB1-CWE, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
DELL YHG6V, 32 GB, 1 x 32 GB, 5600 Mhz
Kingston Technology FURY Renegade RGB, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
DELL AB600820, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 3200 Mhz, 288-pin DIMM
Origin Storage 8GB DDR4 2666MHz SODIMM 2Rx8 Non-ECC 1.2V, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 Mhz, 260-pin SO-DIMM, Zielony
Kingston Technology FURY Renegade RGB, 64 GB, 2 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM