Kingston Technology FURY Beast moduł pamięci 32...
Kingston Technology FURY Beast, 32 GB, 4 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
SKU: 0000017048
EAN: 0740617319842
Kod producenta: KF432C16BBK2/32
Kingston Technology FURY Beast, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 3200 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Ustawienie trybu | 2048M x 64 |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 2,5 V |
| Kraj pochodzenia | Chiny, Tajwan |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 7,1 mm |
| Głębokość produktu | 113,4 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 72,1 g |
| Szerokość opakowania | 95,3 mm |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 96,7 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 203,2 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 311,2 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 101,6 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,63 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
Opis
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology FURY Beast, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Kingston Technology FURY Beast, 32 GB, 4 x 8 GB, DDR4, 288-pin DIMM
Silicon Power XPOWER Zenith RGB, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3600 Mhz, 288-pin DIMM
Origin Storage OM4G2667FB2RX4E18, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR2, 667 Mhz, 240-pin DIMM, Zielony
DELL 531R8, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR3, 1600 Mhz, 240-pin DIMM
Kingston Technology KTL-TS432LQ/128G, 128 GB, 1 x 128 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM