Lenovo 4ZC7A08710 moduł pamięci 64 GB 1 x 64 GB...
Lenovo 4ZC7A08710, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR4, 2933 Mhz, 288-pin DIMM
SKU: 0000495996
EAN: 0740617330786
Kod producenta: KF556C36BBEA-16
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Tak |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Ranking pamięci | 1 |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Ustawienie trybu | 2048M x 64 |
| Czas cyklu wiersza | 48 ns |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 295 ns |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 1,8 V |
| Kraj pochodzenia | Chiny, Tajwan |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Szerokość produktu | 7,1 mm |
| Głębokość produktu | 133,4 mm |
| Wysokość produktu | 42,2 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Szerokość opakowania | 57,2 mm |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 171,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63,6 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 193 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325,1 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 88,9 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,82 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
Opis
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology FURY Beast RGB, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Lenovo 4ZC7A08710, 64 GB, 1 x 64 GB, DDR4, 2933 Mhz, 288-pin DIMM
Kingston Technology ValueRAM , 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 288-pin DIMM
Lenovo 4X77A81438, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR5, 4800 MHz, 288-pin DIMM
Goodram IRDM PRO, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 3600 Mhz, 288-pin DIMM, Czarny
Goodram 2GB PC2-6400, 2 GB, 1 x 2 GB, DDR2, 800 Mhz, 200-pin SO-DIMM
Intel NUC 12 Compute Element ELM12HBi5, Intel® Core™ i5, Intel, i5-1235U, Intel® Core™ i5 12. generacji, 4,4 GHz, 12 MB
Kingston Technology FURY Renegade RGB, 24 GB, 1 x 24 GB, DDR5, 288-pin DIMM