-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Kingston Technology FURY Beast RGB Special Edition moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR4
SKU: 0000363701
EAN: 0740617330335
Kod producenta: KF436C18BWAK2/32
Kingston Technology FURY Beast RGB Special Edition, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 3600 MT/s |
| Ranking pamięci | 1 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Ustawienie trybu | 2048M x 64 |
| Czas cyklu wiersza | 45,75 ns |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 350 ns |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 2,5 V |
| Kraj pochodzenia | Chiny, Tajwan |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Standard JEDEC | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 8,1 mm |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 45,8 mm |
| Waga produktu | 108,53 g |
| Szerokość opakowania | 177,8 mm |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Wysokość opakowania | 190,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 150,86 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 373,4 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 209,6 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 88,9 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,68 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
Opis
- Przeznaczenie
- PC/serwer
- Pamięć wewnętrzna
- 32 GB
- Rodzaj pamięci
- 288-pin DIMM
- Typ pamięci wewnętrznej
- DDR4
- Układ pamięci (moduły x rozmiar)
- 2 x 16 GB
- Korekcja ECC
- Nie
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Kingston International B.V Gustav Mahlerplein 60 /P 1082 MA Amsterdam Holandia support@kingston.com +31 20 240 2130
Kingston Technology FURY Beast RGB Special Edition, 32 GB, 2 x 16 GB, DDR4, 288-pin DIMM
16 innych produktów w tej samej kategorii:
KINGSTON DIMM DDR4 64GB (Kit of 4) 2666MT/s...
QNAP 8GB DDR4 RAM 3200 MHz moduł pamięci 1 x 8...
QNAP 8GB DDR4 RAM 3200 MHz, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz
Kingston Technology KTH-PL432/32G moduł pamięci...
Kingston Technology KTH-PL432/32G, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
TRANSCEND TS1GLK72V6H Transcend 8GB 1600MHz...
DIMM DDR4 128GB 3200MHz, CL16, (KIT 8x16GB),...
TEAM GROUP Elite 8GB DDR4 2666MHz DIMM CL19 1.2V
Goodram 2GB DDR2 DIMM moduł pamięci 1 x 2 GB...
Goodram 2GB DDR2 DIMM, 2 GB, 1 x 2 GB, DDR2, 667 Mhz, 240-pin DIMM