ASUS ROG -STRIX-RTX4060-O8G-GAMING NVIDIA...
ASUS ROG -STRIX-RTX4060-O8G-GAMING, GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 4.0
SKU: 0080682375
EAN: 4719331356040
Kod producenta: GV-N506TAERO OC-8GD
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 8G, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x16 5.0
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maks. rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| CUDA | Tak |
| Taktowanie procesora | 2647 MHz |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rdzenie CUDA | 4608 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Prędkość zegara pamięci | 28000 MHz |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 0 |
| Ilość portów DVI-I | 0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów Thunderbolt 3 | 0 |
| Liczba portów Mini HDMI | 0 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| liczba Mini DisplayPort | 0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | GIGABYTE WINDFORCE 3X |
| Liczba wentylatorów | 3 went. |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 135 W |
| Waga produktu | 820 g |
| Długość produktu | 281 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Szerokość opakowania | 182,5 mm |
| Głębokość opakowania | 354 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,29 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Opis
Producent GIGABYTE Technology B.V. Steenoven 24 5626 DK Eindhoven Holandia support@gigabyte.com +886-2-8912-4000
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 8G, GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x16 5.0
ASUS ROG -STRIX-RTX4060-O8G-GAMING, GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 4.0
ASUS TUF-RTX3080TI-12G-GAMING, GeForce RTX 3080 Ti, 12 GB, GDDR6X, 384 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 4.0
ASUS Dual -RTX5060TI-O16G-WHITE, GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 5.0
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE, GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express x16 5.0
DELL NVIDIA RTX A2000 12GB, RTX A2000, 12 GB, GDDR6, PCI Express x16
ASUS Prime -RTX4070TIS-O16G, GeForce RTX 4070 Ti SUPER, 16 GB, GDDR6X, 256 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 4.0
ASUS TUF Gaming TUF-GTX1650-O4GD6-P-V2-GAMING, GeForce GTX 1650, 4 GB, GDDR6, 128 bit, 7680 x 4320 px, PCI Express 3.0