Trust GXT 103 myszka Po prawej stronie RF...
Trust GXT 103, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless, 2000 DPI, Czarny
SKU: 0000000303
EAN: 5099206021877
Kod producenta: 910-001794
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
Logitech Mouse M90 to niezawodna myszka biurowa, która łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Dzięki oburęcznemu układowi i optycznej technologii wykrywania ruchu, zapewnia precyzyjne i wygodne użytkowanie. Wyposażona w interfejs USB Typu-A, jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń.
Myszka Logitech Mouse M90 jest doskonałym wyborem do codziennego użytku biurowego. Dzięki swojej niezawodności i prostocie, sprawdzi się w każdym środowisku pracy, zapewniając komfort i efektywność.
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1000 DPI |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Źródło zasilania | Kabel. |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7, Windows Vista, Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość | 1 |
| Szerokość opakowania | 42 mm |
| Głębokość opakowania | 87 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 129,6 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 184 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 221 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 281 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,91 kg |
Opis
Producent Logitech Europe S.A. Holandia Catharijnesingel 47 3511 GC Utrecht Holandia privacy@logitech.com +31 30 200 2499
Trust GXT 103, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless, 2000 DPI, Czarny
Alienware AW720M, Oburęczny, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth, 26000 DPI, Szary
MSI FORGE GM300, Po prawej stronie, Optyczny, USB Typu-A, 7200 DPI, 1 ms, Czarny
Turtle Beach Pure Air, Po prawej stronie, Optyczny, RF Wireless + Bluetooth, 26000 DPI, Czarny, Półprzezroczysty
HP Mysz bezprzewodowa 220 (niebieska), Oburęczny, RF Wireless, Niebieski