Bardziej naturalny sposób pracy
Seria inteligentnych monitorów interaktywnych BIG PAD L2B łączy rzeczywiste odczytywanie i pisanie w rozdzielczości 4K z intuicyjną obsługą przypominającą pisanie po papierze dzięki technologiom Zero Bonding i PrecisionTouch firmy Sharp. Dzięki pojedynczemu złączu USB-C wystarczy wejść do pomieszczenia i podłączyć swoje urządzenie, aby rozpocząć pracę. Seria L2B jest też wyposażona w zintegrowany komputer Android PC z funkcjami białej tablicy, trybem pisania w nakładanych warstwach, współdzieleniem ekranu przez sieć bezprzewodową i stopniowanymi funkcjami zabezpieczeń w celu zwiększania produktywności.

Seria BIG PAD L2B to idealny wybór w przypadku intensywnej pracy biurowej, sal posiedzeń i konferencyjnych oraz sesji szkoleniowych, które wymagają pracy przy błyskawicznej reaktywności i zintegrowania inteligentnych narzędzi ułatwiających współpracę. Rozwiązania te zachęcają do efektywnej pracy w zespołach, sprzyjają dzieleniu się pomysłami i pomagają prezentować treści w sposób pozwalający na uzyskiwanie lepszych rezultatów spotkań.

Korzyści

  • Wrażenie pisania po papierze technologie Zero Bonding oraz Sharp PrecisionTouch gwarantują bardzo dokładne i responsywne pisanie i rysowanie przy zastosowaniu nawet 20 punktów dotyku.
  • Dobra współpraca od samego początku zintegrowany komputer PC z systemem Android jest wyposażony w potężny system uruchamiania na ekranie głównym z szybkim i elastycznym dostępem do wielu preinstalowanych aplikacji.
  • Współpraca w sieci bezprzewodowej w najnowszym systemie BYOD bezprzewodowe współdzielenie treści z dowolnego urządzenia poprzez zintegrowany komputer PC z systemem Android lub poprzez użycie gniazda OPS do rozszerzenia funkcji urządzeń BIG PAD o dodatki i rozwiązania innych firm.
  • Maksymalna elastyczność wyjątkowa swoboda użytkowania w celu zaspokojenia wymagań nawet w najtrudniejszych warunkach korporacyjnych przy użyciu złączy USB-C, HDMI czy VGA.
  • Bezpieczeństwo od etapu projektowania wielopoziomowe zabezpieczenie danych pozwala dopasować poziom bezpieczeństwa komputera Android PC i utrzymać zabezpieczenia na wymaganym poziomie.

Opis

Gwarancja normalna
36
Rozdzielczość
3840 x 2160
Jasność
350
Proporcje obrazu
16:9
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
178
Waga
49.5
Pobór mocy
400
Kolor
Czarny
Model
PN-L752B
Typ matrycy
VA
Gniazda we/wy
4 x USB 3.0
Wbudowane głośniki
Tak
Wbudowany tuner TV
Nie
Pivot
Nie
Certyfikaty
UL/C-UL or CSA
Standard VESA
800 x 400
Przekątna ekranu
75\'\'
Kamera internetowa
Brak
Powierzchnia matrycy
Matowa
Ekran dotykowy
Tak
Technologia podświetlania
Diody LED
Czas reakcji
8.5
Bluetooth
Nie
Szerokość
1709.4
Wysokość
1019.8
Głębokość
85.7
Kontrast statyczny
5 000:1
Obszar widzialny w poziomie
1650.2
Obszar widzialny w pionie
928.3
WiFi
Nie

Komentarze

Napisz swoją opinię

Monitor interaktywny 75 cali z serii PN-L2B, UHD, 350 cd/m2, PrecisionTouch, 20 punktów dotykowych, OPS, 16/7

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania