-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
POLY Top Savi 8220 Stereo DECT 1880–1900 MHz + podstawka ładująca
SKU: 0005554428
EAN: 0197498537689
Kod producenta: 8Y9C4AA#ABB
POLY Top Savi 8220 Stereo DECT 1880–1900 MHz + podstawka ładująca, Bezprzewodowy, Biuro/centrum telefoniczne, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń, Wyciszenie, Objętość +, Volume - |
| Stosunek sygnału do szumu | 53 dB |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 180 m |
| Budowa słuchawek | Supra fonetyczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 7,2 cm |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 35 - 21000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Zasilany baterią | Tak |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Pojemność baterii | 700 mAh |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas gotowości | 50 h |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 742 g |
| Podstawka do ładowania | Tak |
| Walizka | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
Opis
- Typ mikrofonu
- Na wysięgniku
- Typ produktu
- Zestaw słuchawkowy
- Technologia łączności
- Bezprzewodowy
- Kolor produktu
- Czarny
- Rekomendowane użycie
- Biuro/centrum telefoniczne
- Styl noszenia
- Opaska na głowę
- Budowa słuchawek
- Supra fonetyczny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Poly (Plantronics, Inc.) Scorpius 140 2132 LR Hoofddorp Holandia biuro@plantro.pl 22 404 57 75
POLY Top Savi 8220 Stereo DECT 1880–1900 MHz + podstawka ładująca, Bezprzewodowy, Biuro/centrum telefoniczne, 20 - 20000 Hz, 160 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
GEMBIRD Słuchawki stereofoniczne Bluetooth...
POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4310-M z...
POLY Zestaw słuchawkowy Voyager 4310-M z certyfikatem Microsoft Teams USB-C + adapter BT700 + stacja ładująca, Bezprzewodowy, Biuro/centrum telefoniczne, 55 g, Zestaw słuchawkowy
POLY Zestaw słuchawkowy Blackwire 3320 USB-C
POLY Zestaw słuchawkowy Blackwire 3320 USB-C, Przewodowa, Biuro/centrum telefoniczne, 130 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
Saramonic Blink 500 B3 (TX+RX Di) - klopový...
Motorola 505537471075 bez kategorii
Motorola 505537471075