-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Sony WF-L900 Zestaw słuchawkowy True Wireless Stereo (TWS) Douszny Połączenia/muzyka Bluetooth Czarny
SKU: 0000282202
EAN: 4548736133006
Kod producenta: WFLS900NB.CE7
Sony WF-L900, True Wireless Stereo (TWS), 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Douszny |
| Rekomendowane użycie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Głos HD | Tak |
| Współpracuje z Asystentem Google | Tak |
| Kompatybilny z Apple Siri | Tak |
| Współpracuje z Amazon Alexa | Tak |
| Technologia łączności | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, LDAC, SBC |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Budowa słuchawek | Intrafonetyczny |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Średnica głośnika | 5 mm |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon MEMS (Micro-Electro-Mechanical System) | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Zasilany baterią | Tak |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 51 mAh |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 51 mAh |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 20 h |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 3 h |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 450 mAh |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 6 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 9 h |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Czas ładowania | 2 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Szybki czas ładowania | 10 min |
| Źródło ładowania | USB |
| zas rozmów (ANC włączona) | 3,5 h |
| Czas rozmów (ANC wyłączona) | 3,5 h |
| Waga lewej słuchawki | 4,8 g |
| Waga prawej słuchawki | 4,8 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 60 x 27,6 x 42,8 mm |
| Waga obudowy ładującej | 38 g |
| Szerokość opakowania | 67 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Wysokość opakowania | 91 mm |
| Typ połączenia skrzynki ładującej | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Dodakowe końcówki | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Opis
- Gwarancja zewnętrzna
- 24
- Technologie
- Redukcja szumów
- Kolor
- Czarny
- Dźwięk
- Stereo
- Przeznaczenie
- Telefonia komórkowa
- Mikrofon
- Tak
- Złącza
- 1 x USB (Type C)
- Konstrukcja
- Douszne
- Funkcje bluetooth
- HSP
- Komunikacja bezprzewodowa
- 2,4 GHz
- Typ mikrofonu
- Wbudowany mikrofon
- Typ produktu
- Zestaw słuchawkowy
- Technologia łączności
- True Wireless Stereo (TWS)
- Kolor produktu
- Czarny
- Rekomendowane użycie
- Połączenia/muzyka
- Styl noszenia
- Douszny
- Budowa słuchawek
- Intrafonetyczny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Sony 1-7-1 Kōnan, Minato-ku, 108-0075 108-0075 Tokio Holandia SCA.CSR@sony.com +81-3-6748-2111
Osoba odpowiedzialna Sony Europe B.V. Ogrodowa 58 00-876 Warszawa Polska customersupport.pl@eu.sony.com +48 (22) 164 15 00
Sony WF-L900, True Wireless Stereo (TWS), 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
POLY Blackwire C3210 Zestaw słuchawkowy...
POLY Blackwire C3210, Przewodowa, Biuro/centrum telefoniczne, 87 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny, Czerwony
POLY Słuchawki douszne Voyager Free 60+ UC w...
POLY Słuchawki douszne Voyager Free 60+ UC w kolorze głębokiej czerni + adapter USB-A BT700 + etui z ładowarką i ekranem dotykowym, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Czarny
Lenovo VoIP Headset 5000 Zestaw słuchawkowy...
Lenovo VoIP Headset 5000, Przewodowa, Biuro/centrum telefoniczne, 20 - 20000 Hz, 144 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
POLY Blackwire 3225 Zestaw słuchawkowy...
POLY Blackwire 3225, Przewodowa, Biuro/centrum telefoniczne, 20 - 20000 Hz, 121 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
POLY Słuchawki douszne Voyager Free 60+ UC M w...
POLY Słuchawki douszne Voyager Free 60+ UC M w kolorze głębokiej czerni + adapter USB-A BT700 + etui z ładowarką i ekranem dotykowym, Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Czarny
POLY Blackwire 8225 Zestaw słuchawkowy...
POLY Blackwire 8225, Przewodowa, Biuro/centrum telefoniczne, 20 - 20000 Hz, 186 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny