-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
StarTech.com USB1000IP karta sieciowa USB 1000 Mbit/s
SKU: 0000091873
EAN: 0065030842419
Kod producenta: USB1000IP
StarTech.com USB1000IP, Przewodowa, RJ-45, USB, 1000 Mbit/s, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Interfejs hosta | RJ-45 |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | USB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000BaseT(X) |
| Automatyczne MDIX IEEE | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zestaw układów | Elite Silicon - E3868M1 |
| Diody LED | Działanie, Link |
| Prąd wejściowy | 0.48 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Połączenie internetowe | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista x64, Windows XP, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU, UK, US |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 355 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 453 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 503 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Zgodny ze standradami przemysłowymi | IEEE 802.3-2002 |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typ H |
Opis
- Interfejs hosta
- RJ-45
- Wewnętrzny
- Nie
- Maksymalna szybkość przesyłania danych
- 1000 Mbit/s
- Technologia łączności
- Przewodowa
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- USB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent StarTech.com Limited Laarderhoogtweg 25 1101 EB Amsterdam Holandia support@StarTech.com +31 (0)20 7006 073
StarTech.com USB1000IP, Przewodowa, RJ-45, USB, 1000 Mbit/s, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Brother LC-1100VALBPDR nabój z tuszem 4 szt....
Brother LC-1100VALBPDR, 4 szt., Multipak
STYGIAN alt. kazeta pre Canon BJ 200/230/1000...
OWA Armor toner pro HP Color Laserjet Ese...
OWA Armor ink-jet pro HP Envy 5540 3...
HP Błękitny wkład atramentowy 761 DesignJet 400 ml
HP Błękitny wkład atramentowy 761 DesignJet 400 ml, Atrament barwnikowy, 400 ml, 1 szt.
Everyday 006R04592 kaseta z tonerem 1 szt....
Everyday 006R04592, 700 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Xerox alternativní toner OKI 43459331 pro...
Xerox alternativní toner OKI 43459331 pro C3300n/C3400n/C3450n/C3600n , (2.500str, cyan) - Allprint