HP Wkład z atramentem czarnym matowym DesignJet...
HP Wkład z atramentem czarnym matowym DesignJet 746 o pojemności 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 300 ml, 1 szt.
SKU: 0000076756
EAN: 0193905293148
Kod producenta: 5PN63A
HP 5PN63A, Oryginalny, HP, HP Color LaserJet Managed MFP E78223dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78223a, HP Color LaserJet..., 1 szt., 400000 stron(y), Druk laserowy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Wielopak | Nie |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Managed MFP E78223dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78223a, HP Color LaserJet Managed MFP E78223dv, HP Color LaserJet Managed MFP E78228dn, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E78325z, HP Color LaserJet Managed Flow MFP E78330z, HP Color LaserJet Managed MFP E78323dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78325dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78330dn |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność strony | 400000 stron(y) |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod OEM | 5PN63A |
| Szerokość produktu | 426 mm |
| Głębokość produktu | 455 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 2,42 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,04 kg |
| Waga brutto palety | 54,9 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 1 szt. |
| Warstwy na paletę | 10 szt. |
| Produktów na palecie | 10 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | HP LaserJet Image Transfer Kit |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 2070 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 5PN63A, Oryginalny, HP, HP Color LaserJet Managed MFP E78223dn, HP Color LaserJet Managed MFP E78223a, HP Color LaserJet..., 1 szt., 400000 stron(y), Druk laserowy
HP Wkład z atramentem czarnym matowym DesignJet 746 o pojemności 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 300 ml, 1 szt.
HP Żółty wkład atramentowy 712 DesignJet 29 ml, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 29 ml, 1 szt., Jednopak
KYOCERA TK-8345Y, 12000 stron(y), Żółty, 1 szt.
DYMO Przemysłowe rurki termokurczliwe do etykiet na kable Rhino | 9 mm x 1,5 m | Czarny nadruk na żółtej taśmie | Do drukarek etykiet Rhino, Czarny na żółtym, Wielobarwny, -55 - 135 °C, UL 224, MIL-STD-202G, MIL-81531, SAE-DTL 23053/5 (1, 3), DYMO, Rhino
Canon PFI-030BK, Tusz na bazie pigmentu, 55 ml, 1 szt.
Brother LC-3213C, Wysoka (XL) wydajność, 400 stron(y)
HP LaserJet 220V User Maintenance Kit, Zestaw konserwacyjny, Laser, 225000 stron(y), Czarny, LaserJet P4014, P4015, P4515, 492 mm
Brother WT-300CL, 1 szt.
KYOCERA 302LV93080, Laser, Czarny, Ecosys FS-2100D / FS-2100DN / FS-4100DN / FS-4200DN / FS-4300DN
Everyday 006R03699, 2300 stron(y), 2300 stron(y), Purpurowy, 1 szt.