Canon PFI-120Y nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon PFI-120Y, Tusz na bazie pigmentu, 130 ml, 1 szt., Jednopak
SKU: 0000056738
EAN: 4977766648097
Kod producenta: TN130BK
Brother TN130BK, 2500 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | Brother |
| Kompatybilność | HL-4040CN, HL-4050CDN, HL-4070CDW, DCP-9040CN, DCP-9042CDN, DCP-9045CDN, MFC-9440CN, MFC-9450CDN, MFC-9460CDN, MFC-9840CDW |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Waga produktu | 640 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 313 x 110 x 58 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,17 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ciężar opakowania | 595 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 365 x 195 x 150 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Opis
Producent Brother Industries ul. Marynarska 15 02-674 Warszawa Polska biuro@emb.com (22) 664 41 41
Brother TN130BK, 2500 stron(y), Czarny, 1 szt.
Canon PFI-120Y, Tusz na bazie pigmentu, 130 ml, 1 szt., Jednopak
Xerox 006R04765, 0 stron(y), 7000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Epson 107, Cyjan, Atrament barwnikowy, 70 ml, 1 szt., Jednopak
HP Wkład z czerwonym atramentem Chromatic 775, 500 ml, Standardowa wydajność, 500 ml, 1 szt., Jednopak
Xerox alternativní INK pro HP (C4913A), 69ml, yellow
Lexmark 70C0Z50, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Laser, Lexmark CS31x/CS41x/CS51x, 1 szt.