Samsung CLT-R659 Oryginalny 1 szt.
Samsung CLT-R659, Oryginalny, Samsung MultiXpress CLX-8640ND Samsung MultiXpress CLX-8650ND, 1 szt., 40000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
SKU: 0000042903
EAN: 0191628484003
Kod producenta: SV096A
Samsung Czarny toner o wysokiej wydajności MLT-D309L, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | ML-5510N, 5510ND, 6510ND |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kod OEM | SV096A |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 232 mm |
| Głębokość produktu | 432 mm |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Szerokość opakowania | 372 mm |
| Głębokość opakowania | 317 mm |
| Wysokość opakowania | 192 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,99 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Wkład z tonerem |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
Samsung Czarny toner o wysokiej wydajności MLT-D309L, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Samsung CLT-R659, Oryginalny, Samsung MultiXpress CLX-8640ND Samsung MultiXpress CLX-8650ND, 1 szt., 40000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Canon 731, 1500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Canon PFI-1300M, Purpurowy, Tusz na bazie pigmentu, 330 ml