-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Samsung Czarny toner o wysokiej wydajności MLT-D305L
SKU: 0000042900
EAN: 0191628436699
Kod producenta: SV048A
Samsung Czarny toner o wysokiej wydajności MLT-D305L, 15000 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | ML-4550R, 4551NR, 4551NDR / ML-4050N |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kod OEM | SV048A |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 259 mm |
| Głębokość produktu | 351 mm |
| Wysokość produktu | 173 mm |
| Szerokość opakowania | 351 mm |
| Głębokość opakowania | 259 mm |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,03 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Wkład z tonerem |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
Samsung Czarny toner o wysokiej wydajności MLT-D305L, 15000 stron(y), Czarny, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Epson Ink Cartridge XXL Yellow
Epson Ink Cartridge XXL Yellow, Ekstra (Super) Wysoka wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
OWA Armor toner pro HP Color Laserjet Pro M476,...
Xerox 106R01485 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 106R01485, 2000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Brother TN5500 kaseta z tonerem 1 szt....
Brother TN5500, 12000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Canon 0331C001 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon 0331C001, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 11 ml, 810 stron(y), 1 szt.