-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Oryginalny, trójkolorowy wkład atramentowy 651 Ink Advantage
SKU: 0000042698
EAN: 0889296160854
Kod producenta: C2P11AE#BHK
HP Oryginalny, trójkolorowy wkład atramentowy 651 Ink Advantage, Atrament barwnikowy, 1 ml, 300 stron(y), 1 szt., Multipak
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Kompatybilność | HP DeskJet Ink Advantage 5575, 5645 HP OfficeJet 202, 252 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 1 ml |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 300 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C2P11AE |
| Segment HP | Dom Premium |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 203,55 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,82 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1176 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Kompatybilność marki
- HP
- Rodzaj dostawy
- Multipak
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Oryginalny, trójkolorowy wkład atramentowy 651 Ink Advantage, Atrament barwnikowy, 1 ml, 300 stron(y), 1 szt., Multipak
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Everyday Remanufactured 006R03468 kaseta z...
Everyday Remanufactured 006R03468, 9500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
OWA Armor toner pro SAMSUNG CLP 620, 670, 4000...
Epson Ink Cartridge XL Magenta
Epson Ink Cartridge XL Magenta, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Bęben C930dn 01221701
Canon 732Y kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny...
Canon 732Y, 6400 stron(y), Żółty, 1 szt.