-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Czarny fotograficzny wkład atramentowy 772 DesignJet 300 ml
SKU: 0000042472
EAN: 0884962639030
Kod producenta: CN633A
HP Czarny fotograficzny wkład atramentowy 772 DesignJet 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny fotograficzny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DesignJet Z5200 Photo |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 300 ml |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | CN633A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Szerokość produktu | 283 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 440 g |
| Szerokość opakowania | 283 mm |
| Głębokość opakowania | 41 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Długość brutto palety | 100 cm |
| Wysokość brutto palety | 92 cm |
| Produktów na palecie | 510 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 102 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Waga brutto palety | 297 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 132 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,72 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 5 szt. |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 2,72 kg (6 funtów) |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 920 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP DesignJet Z5200 Photo
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny fotograficzny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Czarny fotograficzny wkład atramentowy 772 DesignJet 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP 508X High Yield Magenta LJ Toner Cartridge,...
Xerox alternativní INK PGI-555XXL BK pro MX925,...
Xerox alternativní INK PGI-555XXL BK pro MX925, iP6850 (1.000 stranstr, black) - Allprint
STYGIAN alt. toner pre HP CF226A čierny HP26A...
OWA Armor toner pro CANON imagePROGRAF IPF 500,...
Epson C13T75414N nabój z tuszem 1 szt....
Epson C13T75414N, Ultra wysoka wydajność, 202 ml, 10000 stron(y), 1 szt., Jednopak
Xerox alternativní toner OKI 43865722 pro...
Samsung Wkład z purpurowym tonerem CLT-M6092S
Samsung Wkład z purpurowym tonerem CLT-M6092S, 7000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.