-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 342 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
SKU: 0000042357
EAN: 0829160798813
Kod producenta: C9361EE#BA3
HP 342 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 220 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet 5432, 5440, D4160 HP OfficeJet 6310 HP PSC 1510 HP Photosmart 2575, C3180, C3190, C4180 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 220 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Waga brutto palety | 146,24 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,57 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 4,57 g |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 800 x 1200 x 1158 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 342 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 220 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox alternativní toner Samsung CLP-Y660 pro...
Xerox alternativní toner Samsung CLP-Y660 pro CLP-610ND (6.000str, yellow) - Allprint
OWA Armor cartridge pro HP DesignJet 1050,...
OWA Armor toner pro HP Laserjet Pro CP1025,...
STYGIAN alt. toner pre Canon LBP 2410 PN:...
Xerox alternativní cartridge INK T080240 pro...
Xerox alternativní cartridge INK T080240 pro Stylus Photo R265/285/360, RX560/585/685, (7,4ml, Cyan)
Brother TN-245C kaseta z tonerem 1 szt....
Brother TN-245C, 2200 stron(y), Cyjan, 1 szt.
HP Oryginalny błękitny wkład atramentowy 903XL
HP Oryginalny błękitny wkład atramentowy 903XL, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 8,5 ml, 750 stron(y), 1 szt.
Oki EP Cart ES2032/2632/2032MFP-M, magenta válec
HP Jasnobłękitny wkład atramentowy 772...
HP Jasnobłękitny wkład atramentowy 772 DesignJet 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 1 szt.
Canon PFI-120Y nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon PFI-120Y, Tusz na bazie pigmentu, 130 ml, 1 szt., Jednopak