HP 207A oryginalny błękitny toner LaserJet
HP 207A oryginalny błękitny toner LaserJet, 1250 stron(y), Cyjan, 1 szt.
SKU: 0000042353
EAN: 0088698629185
Kod producenta: C4848A
HP 80 wkład atramentowy żółty 350 ml, Atrament barwnikowy, 350 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 350 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4848A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 226 mm |
| Waga produktu | 560 g |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Wysokość brutto palety | 139,7 cm |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 505,76 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298,4 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 236,2 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 254 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ciężar opakowania | 184 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,03 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 80 wkład atramentowy żółty 350 ml, Atrament barwnikowy, 350 ml, 1 szt.
HP 207A oryginalny błękitny toner LaserJet, 1250 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Brother DR-2510, Oryginalny, Brother, HL-L2445DW, HL-L2400DWE, 1 szt., 15000 stron(y)
Brother DR-248CL, Oryginalny, Brother, 4 szt., 30000 stron(y), Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Canon PFI-310MBK, Tusz na bazie pigmentu, 330 ml
Brother DR-7000, Oryginalny, 20000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Czarny
Canon C-EXV 20, 35000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Everyday Remanufactured 006R04345, 10500 stron(y), Żółty, 1 szt.