-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 80 wkład atramentowy błękitny 350 ml
SKU: 0000042351
EAN: 0088698629161
Kod producenta: C4846A
HP 80 wkład atramentowy błękitny 350 ml, Atrament barwnikowy, 350 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 350 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4846A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Ilość | 1 szt. |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 226 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Szerokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość brutto palety | 101,6 cm |
| Wysokość brutto palety | 139,7 cm |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 505,76 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 298,4 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 236,2 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 254 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 114 x 56 x 226 mm |
| Ciężar opakowania | 184 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,03 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP Designjet 1000
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 80 wkład atramentowy błękitny 350 ml, Atrament barwnikowy, 350 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox alternativní cartridge HP CE264X pro LJ...
Lexmark C240X20 kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark C240X20, 3500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
HP Oryginalny purpurowy wkład atramentowy 953XL
HP Oryginalny purpurowy wkład atramentowy 953XL, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 18,5 ml, 1450 stron(y), 1 szt.
HP Podajnik LaserJet z podstawą na 2700 arkuszy
HP Podajnik LaserJet z podstawą na 2700 arkuszy, Podajnik papieru, HP, Color LaserJet Enterprise M751n, Color LaserJet Enterprise M751dn, Color LaserJet Enterprise..., 2700 ark., Japonia, Biznes, Enterprise
Xerox 106R03486 kaseta z tonerem 1 szt....
Xerox 106R03486, 2400 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Honeywell spare baterie
Xerox alternativní INK pro HP (C4911A), 69ml, cyan
Xerox alternativní INK pro HP (C4911A), 69ml, cyan
HP Purpurowy wkład atramentowy 772 DesignJet...
HP Purpurowy wkład atramentowy 772 DesignJet 300 ml, Tusz na bazie pigmentu, 300 ml, 1 szt.