-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Głowica drukująca 80 DesignJet: żółty i moduł czyszczenia głowicy
SKU: 0000042350
EAN: 0088698541654
Kod producenta: C4823A
HP Głowica drukująca 80 DesignJet: żółty i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 1000 series Printers, Żółty, C4823A, Singapur, 264 mm, 114 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 series Printers |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | C4823A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 264 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 114 x 36 x 264 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Waga brutto palety | 264,44 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1549,4 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1549 mm |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Głowica drukująca 80 DesignJet: żółty i moduł czyszczenia głowicy, HP Designjet 1000 series Printers, Żółty, C4823A, Singapur, 264 mm, 114 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox alternativní toner Canon CRG067Y (1 250...
Xerox Toner Everyday HP 415A W2030A Black
HP Contractual High Yield Black LJ Toner Cart,...
Lexmark 40X8435 element maszyny drukarskiej
Lexmark 40X8435
HP 351 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
HP 351 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 170 stron(y), 1 szt.
STYGIAN alt. toner pre Lexmark C520/522/530...
STYGIAN alt. toner pre Xerox Phaser 6000/6010,...
Epson SJMB7500: Maintenance Box for ColorWorks...
Epson SJMB7500: Maintenance Box for ColorWorks C7500, C7500G, Chiny, Epson, ColorWorks C7500, C7500G, 1 szt., 95 mm, 205 mm