Epson Wkład atramentowy Light Black T603700 220 ml
Epson Wkład atramentowy Light Black T603700 220 ml, Jasna czerń, Tusz na bazie pigmentu, 220 ml, 1 szt.
SKU: 0000042348
EAN: 0088698541630
Kod producenta: C4821A
HP 80, HP Designjet 1000 series Printers, Cyjan, C4821A, Singapur, 36 mm, 114 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP Designjet 1000 series Printers |
| Kolor | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | C4821A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Wysokość produktu | 264 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 264 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Waga brutto palety | 264,44 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1549 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1549 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 80, HP Designjet 1000 series Printers, Cyjan, C4821A, Singapur, 36 mm, 114 mm
Epson Wkład atramentowy Light Black T603700 220 ml, Jasna czerń, Tusz na bazie pigmentu, 220 ml, 1 szt.
HP 655A oryginalny wkład LaserJet z błękitnym tonerem, 10500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
KYOCERA TK-8305Y, 15000 stron(y), Żółty, 1 szt.
Lexmark 84C2HM0, 16000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Canon 6205C001, Standardowa wydajność, Czarny, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak