-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy czarny 680 ml
SKU: 0000042346
EAN: 0025184252564
Kod producenta: C4930A
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy czarny 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 5000, 5000ps, 5500, 5500ps |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 680 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C4930A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 55,9 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Głębokość opakowania | 56 mm |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 950 g |
| Szerokość brutto palety | 127,8 cm |
| Długość brutto palety | 99,1 cm |
| Wysokość brutto palety | 118,4 cm |
| Produktów na palecie | 600 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 703 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 284,5 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 256,5 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 330,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ciężar opakowania | 270 g |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 10,5 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 10,5 kg (23.2 funtów) |
| Wymiary palety | 990,6 x 1277,6 x 1183,6 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1278 x 991 x 1184 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 81 barwnikowy wkład atramentowy czarny 680 ml, Atrament barwnikowy, 680 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP Błękitny wkład atramentowy 711 DesignJet 29 ml
HP Błękitny wkład atramentowy 711 DesignJet 29 ml, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Xerox 013R00662 bęben do tonera Oryginalny
Xerox 013R00662, Oryginalny, WorkCentre 7525/7530/7535/7545/7556, 125000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Czarny
Minolta Vývojnice DV-214K, černá do bizhub...
Canon CLI-551XL GY w/sec nabój z tuszem 1 szt....
Canon CLI-551XL GY w/sec, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
HP Oryginalny zestaw do uzupełniania czarnego...
HP Oryginalny zestaw do uzupełniania czarnego tonera 153X LaserJet Tank, 5000 stron(y), Czarny, 1 szt.