Xerox 106R01218 kaseta z tonerem Oryginalny Cyjan
Xerox 106R01218, 12000 stron(y), Cyjan
SKU: 0000042343
EAN: 0829160799285
Kod producenta: C8766EE#BA3
HP 343 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 330 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP DeskJet 460, 460c, 5740, 5940, 6540, 6620, 6840, 6940, 6980, 9800, D4160 HP OfficeJet 100, 150, 6205, 6210, 6310, 7110, 7130, 7140, 7210, 7310, 7410, H470, K7100 HP PSC 1510, 1610, 1613, 2350, 2355 HP Photosmart 2575, 2610, 325, 335, 337, 375, 385, 422, 425, 428, 475, 8050, 8450, 8750, B8350, C3180, C3190, C4180, D5160 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 330 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kod OEM | C8766EE |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 141 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Waga produktu | 40,3 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70,1 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Waga brutto palety | 172,1 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,6 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 343 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 330 stron(y), 1 szt.
Xerox 106R01218, 12000 stron(y), Cyjan
Lexmark B282X00, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Brother LT-340CL, Taca, Szary
DYMO Przemysłowe etykiety winylowe Rhino | 19 mm x 5,5 m | Biały nadruk na zielonej taśmie | Samoprzylepne | Do drukarek etykiet LabelManager i Rhino, Biały na zielonym, Wielobarwny, Winyl, -40 - 80 °C, UL 969, DYMO
Lexmark 55B200E, 3000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Canon 1511B001, Standardowa wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.