-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 641A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
SKU: 0000042337
EAN: 0088698394779
Kod producenta: C9722A
HP 641A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge, 8000 stron(y), Żółty, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4600, 4650 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 8000 stron(y) |
| Kod OEM | C9722A |
| Ilość | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Wysokość opakowania | 247 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 165 g |
| Waga palety (UE) | 140 g |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 64 szt. |
| Produktów na palecie | 64 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 64 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary palety | 1178 x 978 x 1126 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1137 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP LaserJet 4600, 4650
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Żółty
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 641A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge, 8000 stron(y), Żółty, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP 32A Oryginalny 1 szt.
HP 32A, Oryginalny, HP, HP LaserJet Pro M203, M227, 1 szt., 23000 stron(y), Druk laserowy
OKI DRUM KIT ES9466/76
Samsung Wkład z czarnym tonerem CLT-K6092S
Samsung Wkład z czarnym tonerem CLT-K6092S, 7000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Brother LC-426XLM nabój z tuszem 1 szt....
Brother LC-426XLM, Wysoka (XL) wydajność, 5000 stron(y), 1 szt., Jednopak
DYMO Rhino przemysłowe | elastyczne etykiety...
DYMO Rhino przemysłowe | elastyczne etykiety nylonowe | rolki 19 mm x 3,5 m | czarny nadruk na białym | samoprzylepne, Czarny na białym, Wielobarwny, Nylon, -10 - 80 °C, UL 969, DYMO
OWA Armor toner pro SAMSUNG CLP 680, CLX 6260,...
HP Oryginalny wkład z purpurowym atramentem 937
HP Oryginalny wkład z purpurowym atramentem 937, Standardowa wydajność, Purpurowy, 1 szt., 800 stron(y), Jednopak
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 903XL
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 903XL, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 20 ml, 750 stron(y), 1 szt.