-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 42A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
SKU: 0000042322
EAN: 0829160221755
Kod producenta: Q5942A
HP 42A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 10000 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4250, 4350 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Kod OEM | Q5942A |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 13% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 391 mm |
| Głębokość produktu | 198 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 1,82 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 391 x 198 x 330 mm |
| Szerokość opakowania | 391 mm |
| Głębokość opakowania | 198 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,8 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 12 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 12 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 126 g |
| Waga palety (UE) | 126 g |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 45 szt. |
| Produktów na palecie | 36 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Ciężar opakowania | 1,82 kg |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 391 x 198 x 330 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wydajność (w czerni, format A4,ISO/IEC 19752) | 10000 stron(y) |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1139 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1139 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP LaserJet 4250, 4350
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 42A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 10000 stron(y), Czarny, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
WECARE ARMOR cartridge pro CANON PIXMA...
Epson 107 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Żółty
Epson 107, Żółty, Atrament barwnikowy, 70 ml, 1 szt., Jednopak
HP Zestaw 3 żółtych wkładów atramentowych 712...
HP Zestaw 3 żółtych wkładów atramentowych 712 DesignJet 29 ml, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 29 ml, 3 szt., Pakiet Combo
Lexmark 20N0X20 kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark 20N0X20, 6700 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Honeywell cigarette lighter power adapter
OWA Armor toner pro KYOCERA ECOSYS M5526,...
Xerox alternativní toner Epson T603XL/T03A4...
Virtuos náhradní držák bankovek pro C410/C420/C430
HP Czarny fotograficzny wkład atramentowy 70...
HP Czarny fotograficzny wkład atramentowy 70 DesignJet 130 ml, Tusz na bazie pigmentu, Tusz na bazie pigmentu, 130 ml, 1 szt.
PRINTLINE kompatibilní etikety s DYMO 99010...
Xerox alternativní cartridge Dell 593-10170 pro...
Xerox alternativní cartridge Dell 593-10170 pro DELL 3110/3115, (8000str, black) - Allprint