-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Color LaserJet C4193A Magenta Original Toner Cartridge kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
SKU: 0000042319
EAN: 0088698229149
Kod producenta: C4193A
HP Color LaserJet C4193A Magenta Original Toner Cartridge, 6000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4500 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6000 stron(y) |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 421,9 mm |
| Głębokość produktu | 149,1 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Waga produktu | 740 g |
| Szerokość opakowania | 421,9 mm |
| Głębokość opakowania | 149,1 mm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,04 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 24 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 13 szt. |
| Waga brutto palety | 132,45 g |
| Waga palety (UE) | 106 g |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 13 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 78 szt. |
| Produktów na palecie | 78 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 78 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary palety | 1183,64 x 990,6 x 1097,28 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1109 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP LaserJet 4500
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Purpurowy
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Color LaserJet C4193A Magenta Original Toner Cartridge, 6000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon LUCIA PRO II nabój z tuszem 1 szt....
Canon LUCIA PRO II, Standardowa wydajność, Czarny matowy, 1 szt., 1315 stron(y), Jednopak
WECARE ARMOR cartridge pro Epson Stylus Photo...
KYOCERA TK-8525K kaseta z tonerem 1 szt....
KYOCERA TK-8525K, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Brother LC-1240VALBPDR nabój z tuszem 4 szt....
Brother LC-1240VALBPDR, 4 szt., Multipak
STYGIAN alt. toner pre Samsung MLT-D1042S ML...
STYGIAN alt. toner pre Xerox Phaser 3116...
Xerox alternatywny toner do HP 5L, 6L, 3100,...
Xerox 013R00701 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny
Xerox 013R00701, 1 szt.
Xerox alternativní INK pro Brother DCP 145C /...
Xerox alternativní INK pro Brother DCP 145C / DCP165C, LC-980, LC1100, cyan (LC980/1100)