Epson Teddybear Wkład atramentowy Yellow T0614...
Epson Teddybear Wkład atramentowy Yellow T0614 DURABrite Ultra Ink, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
SKU: 0000042318
EAN: 0829160493879
Kod producenta: Q5950A
HP 643A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 11000 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 4700 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kod OEM | Q5950A |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 15% |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 27 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -4 - 104 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 268 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość opakowania | 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,2 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 16 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 197 g |
| Waga palety (UE) | 130 g |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Produktów na palecie | 80 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 48 szt. |
| Kolor | Nie |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 400 x 148 x 268 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1210 x 822 x 952 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 643A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 11000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Epson Teddybear Wkład atramentowy Yellow T0614 DURABrite Ultra Ink, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Lexmark 20N2HY0, 4500 stron(y), Żółty, 1 szt.
Epson C13T90724N, Ekstra (Super) Wysoka wydajność, Cyjan, 69 ml, 1 szt., 7000 stron(y), Jednopak
HP 655A oryginalny wkład LaserJet z błękitnym tonerem, 10500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Lexmark B220XA0, 6000 stron(y), Czarny
Xerox alternativní INK pro HP (CB338EE), 14ml, barevná
Xerox alternativní válcová jednotka Epson S051055 pro EPL5700,5800,5900, (20000str, ) - Allprint
Brother PRK-A0001, Zestaw do wymiany rolek, Szary, 1 szt.