Lexmark 72K20ME kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark 72K20ME, Purpurowy, 1 szt.
SKU: 0000042317
EAN: 0725184518454
Kod producenta: C7115A
HP 15A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 2500 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | Tonery HP 15 są kompatybilne z: HP LaserJet 1000, 1200, 1220, 3330 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Kod OEM | C7115A |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 19% |
| Segment HP | Mały-średni biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 344 mm |
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Szerokość opakowania | 344 mm |
| Głębokość opakowania | 122 mm |
| Wysokość opakowania | 196 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 20 szt. |
| Waga brutto palety | 154 g |
| Waga palety (UE) | 128 g |
| Warstwy na paletę | 26 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 130 szt. |
| Produktów na palecie | 130 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 100 szt. |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 344 x 122 x 196 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1158 x 975 x 1118 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Waga palety | 154,2 kg (340 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1154 x 732 x 1129 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 15A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet, 2500 stron(y), Czarny, 1 szt.
Lexmark 72K20ME, Purpurowy, 1 szt.
Everyday 006R04237, 2800 stron(y), Czarny, 1 szt.
HP Q7503A, Laser, 150000 stron(y), Q7503A, HP LaserJet 4700, 4730, CM4730, CP4005, 145 mm, 364 mm
Epson C13T05B24N, Cyjan, 1 szt., 0 stron(y), 1 stron(y), Jednopak
Canon C-EXV11 Toner, 21000 stron(y), Czarny