Lexmark E260X22G element światłoczuły 30000...
Lexmark E260X22G, 30000 stron(y), Laser, Lexmark E260, E360, E460, 910 g, 2 lat(a)
SKU: 0000042309
EAN: 0829160697390
Kod producenta: Q7563A
HP 314A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge, 3500 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP CLJ 2700/3000 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3500 stron(y) |
| Kod OEM | Q7563A |
| Ilość | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 27 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 314A Magenta Original LaserJet Toner Cartridge, 3500 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Lexmark E260X22G, 30000 stron(y), Laser, Lexmark E260, E360, E460, 910 g, 2 lat(a)
Xerox alternativní toner OKI 44250724 pro C110, 130 (2.500str, black) - Allprint
Samsung Wkład z purpurowym tonerem CLT-M804S, 15000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
DYMO Rhino przemysłowe rurki termokurczliwe | 19 mm x 1,5 m | czarny nadruk na białym | samoprzylepne, D1, Belgia, 1,5 m, 1 szt., 34 mm, 87 mm
HP 80X zestaw 2 oryginalnych wkładów z czarnym tonerem LaserJet XL, 13800 stron(y), Czarny, 2 szt.