Brother LC-3619XLY nabój z tuszem 1 szt....
Brother LC-3619XLY, 1500 stron(y), 1 szt., Jednopak
SKU: 0000042308
EAN: 0725184659522
Kod producenta: C8543X
HP 43X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 9000, 9040, 9050 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kod OEM | C8543X |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 13% |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 198 mm |
| Wysokość produktu | 396 mm |
| Waga produktu | 4,24 kg |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Głębokość opakowania | 396 mm |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,64 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 4 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 162 g |
| Waga palety (UE) | 138 g |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 25 szt. |
| Produktów na palecie | 25 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 20 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1190 x 991 x 1128 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1191,3 x 990,6 x 1127,8 mm (46.9 x 39 x 44.4") |
| Waga palety | 161 kg (355 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1190 x 792 x 1139 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 43X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL, 30000 stron(y), Czarny, 1 szt.
Brother LC-3619XLY, 1500 stron(y), 1 szt., Jednopak
Epson 250 Violin Claria Photo HD, Purpurowy, 4,8 ml, 1 szt., Jednopak
Xerox alternativní INK pro Canon (PG40), 22ml, černá
Xerox alternativní INK pro Canon Pixma MG5150, MG5250, MG6150, MG8150, cyan (CLI526C) s čipem,9ml