-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Czarny wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml
SKU: 0000042303
EAN: 0829160222592
Kod producenta: C5058A
HP Czarny wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml, Tusz na bazie pigmentu, 400 ml, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP Designjet 4000, 4500 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 400 ml |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kod OEM | C5058A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 30% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Szerokość produktu | 203,2 mm |
| Głębokość produktu | 635 mm |
| Wysokość produktu | 120,7 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Szerokość opakowania | 203,2 mm |
| Głębokość opakowania | 120,7 mm |
| Wysokość opakowania | 635 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 640 g |
| Produktów na palecie | 800 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 16 szt. |
| Waga brutto palety | 557,39 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 10 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 6,78 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1397 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1397 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP Designjet 4000, 4500
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Czarny wkład atramentowy 90 DesignJet 400 ml, Tusz na bazie pigmentu, 400 ml, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Brother DKN55224 taśmy do etykietowania
Brother DKN55224, 30,48 m, 5,4 cm
Brother BSS1D300110 taśma do drukarek Czarny
Brother BSS1D300110, TD-4420TN, TD-4520TN, TD-4650TNWB, TD-4650TNWB, TD-4750TNWB, TD-4750TNWBR, Czarny, Termotransferowy, Czarny, Brother, 11 cm
Xerox alternativní toner pro Toshiba e-STUDIO...
Xerox alternativní toner pro Toshiba e-STUDIO 163/166/167/T-1640E (24 000 str.)
HP 364 oryginalny wkład atramentowy żółty
HP 364 oryginalny wkład atramentowy żółty, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 300 stron(y), 1 szt.
Canon 0627B001 nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny...
Canon 0627B001, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt.
Xerox alternativní toner HP W2201X (5 500 str.,...
Brother TZe-661 taśmy do etykietowania TZ
Brother TZe-661, TZ, 8 m, 3,6 cm