HP Zestaw rolek wymiennych automatycznego...
HP Zestaw rolek wymiennych automatycznego podajnika dokumentów dla urządzenia 100, Wałek, Czarny, Szary
SKU: 0000042302
EAN: 0829160222585
Kod producenta: C5057A
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: żółty i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Atramentowa, Żółty, C5057A, Singapur, 35,6 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP DesignJet 4000/4500 Printer series |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kod OEM | C5057A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Szerokość produktu | 35,6 mm |
| Głębokość produktu | 264,2 mm |
| Wysokość produktu | 114,3 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 264 x 36 x 114 mm |
| Szerokość opakowania | 264 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 180 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 80% |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 110 szt. |
| Produktów na palecie | 1100 szt. |
| Warstwy na paletę | 19 szt. |
| Waga brutto palety | 300 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1520 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1520 mm |
| Zawartość opakowania | Głowica drukująca; Wkład czyszczący do głowicy drukującej; |
| Objętość kropli atramentu | 5 pl |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Głowica drukująca 90 DesignJet: żółty i moduł czyszczenia głowicy, HP DesignJet 4000/4500 Printer series, Atramentowa, Żółty, C5057A, Singapur, 35,6 mm
HP Zestaw rolek wymiennych automatycznego podajnika dokumentów dla urządzenia 100, Wałek, Czarny, Szary
HP Szpula odbiorcza DesignJet Z6200 1067 mm, Designjet Z6200 1067 mm, Biznes, Enterprise, 1471 mm, 558 mm, 690 mm, 15 kg
Peach 320945, Standardowa wydajność, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 6,2 ml, 7,5 ml, 2 szt., 200 stron(y)
Brother TZE541, 8 m, 1,8 cm
Brother TN-246M, 2200 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
Brother TZE721, TZ, Zielony, 8 m, 9 mm