-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 57 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
SKU: 0000042298
EAN: 0884962780671
Kod producenta: C6657AE#UUQ
HP 57 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Atrament barwnikowy, 500 stron(y), 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kompatybilność | HP DeskJet 450c, 5145, 5150, 5550, F4180 HP OfficeJet 4215, 4219, 4255, 5505, 5515, 6110 HP PSC 1210, 1215, 1216, 1312, 1315, 1350, 2105, 2110, 2115, 2175, 2210, 2410 HP Photosmart 7260, 7345, 7350, 7450, 7459, 7655, 7660, 7760, 7762, 7960 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Szerokość produktu | 36,3 mm |
| Głębokość produktu | 116,1 mm |
| Wysokość produktu | 140,5 mm |
| Waga produktu | 56 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Waga brutto palety | 201,6 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Zawartość opakowania | Wkład atramentowy |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 5,5 g |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1130 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 57 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy, Atrament barwnikowy, 500 stron(y), 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
OWA Armor toner pro KYOCERA FS-C5250, 2026,...
Lexmark 41X2351 zestaw do drukarki Zestaw...
Lexmark 41X2351, Zestaw konserwacyjny, 300000 stron(y), Lexmark, MX822adte, MX822de, 1 szt.
STYGIAN Alt. kazeta pre HP CN627AE magenta No....
Xerox 003R99755 kaseta z tonerem Oryginalny Czarny
Xerox 003R99755, 6500 stron(y), Czarny
Epson C13T90744N nabój z tuszem 1 szt....
Epson C13T90744N, Ekstra (Super) Wysoka wydajność, 69 ml, 7000 stron(y), 1 szt., Jednopak
Brother HGe-261V5 taśmy do etykietowania
Brother HGe-261V5, 5 szt., 8 m, 3,6 cm
HP CF320XH Black Contract Original LaserJet...
Canon CLI-581XXL Ink Cartridge C/M/Y/BK MULTI Sec
Canon CLI-581XXL Ink Cartridge C/M/Y/BK MULTI Sec