-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP 645A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet
SKU: 0000042277
EAN: 0088698445419
Kod producenta: C9731A
HP 645A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 12000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | HP LaserJet 5500, 5550 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kod OEM | C9731A |
| Ilość | 1 szt. |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 17% |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 25 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 11 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 182,6 g |
| Waga palety (UE) | 121 g |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 33 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1120 x 1000 x 1198 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1160 x 800 x 944 mm |
Opis
- Model
- Oryginalny
- Kompatybilność
- HP LaserJet 5500, 5550
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Cyjan
- Kompatybilność marki
- HP
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 645A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet, 12000 stron(y), Cyjan, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP 901XL oryginalny wkład atramentowy czarny XL
HP 901XL oryginalny wkład atramentowy czarny XL, Wysoka (XL) wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 14 ml, 700 stron(y), 1 szt.
HP Akumulator serii Officejet 200
HP Akumulator serii Officejet 200, Bateria, Czarny, 1 szt.
Minolta Toner TNP-79Y, żółty C3350i, C4050i (9k)
STYGIAN Alt. kazeta pre Canon iP1600, iP2200,...
Xerox alternativní toner HP CF543X pro HP...
Epson Ink Cartridge Black 10K
Epson Ink Cartridge Black 10K, Ekstra (Super) Wysoka wydajność, Tusz na bazie pigmentu, 221 ml, 10000 stron(y), 1 szt.